چیپس خرما بسته بندی از کجا بخریم؟

در این مقاله به صورت مختصر و مفید شما را با محصولی مقوی و خوشمزه آشنا خواهیم کرد. چیپس خرما فرآورده ای که تولید آن برای بازار صادرات و داخل بصورت انبوه انجام میشود. سوالی که مطرح میشود این است که چیپس خرما از کجا بخریم که تازه و باکیفیت باشد؟

چیپس خرما زاهدی

چیپس خرما زاهدی

واژه چیپس به محصولی که قطعه قطعه شده، یا بصورت نگینی یا خلالی شکل برش خورده باشد، اطلاق میگردد. خرما نیز اگر به یکی از حالت های گفته شده برای مصرف آماده شود به آن چیپس خرما میگویند. واژه Dates chopped نیز به همین معنی میباشد.

این فرآورده معمولا از خرماهای خشک و نیمه خشک مانند ارقام استعمران، زاهدی و پیارم تهیه میشود. به ۳ علت:

  1. بافت این خرماها برای هسته گیری و برش زدن مناسب است
  2. ماندگاری بالاتری دارند
  3. طعم ارقام مذکور بازار پسندتر میباشد

بیشترین آمار درخواست و فروش، متعلق به چیپس خرمای سایر است. علاوه بر ویژگی های فوق، خرما استعمران خوزستان جز ارقام صادراتی و شناخته شده در بازار جهانی نیز میباشد. از این رو درخواست بیشتری برای فرآورده این نوع خرما از سوی مشتریان و تجار دریافت میشود. علاوه بر این چیپس طعمدار نیز پرطرفدار است.

چیپس خرما بسته بندی از کجا بخریم؟

چیپس خرما از کجا بخریم؟

بعد از انتخاب نوع خرما و مدل چیپسهای تولیدی، نوبت به بسته بندی میرسد. برای این محصول معمولا کارتنهای ۱۰ کیلویی فله به کار برده میشود. همچنین ظروف پلاستیکی و سلفون در اوزان مختلف نیز پرکاربرد است. انواع خرمای قطعه شده در این مرکز تولیدی در سه طعم ساده، دارچین و زنجبیل تولید شده و به صورت فله و بسته بندی به بازار عرضه میگردند.

اغلب مشتریان این دغدغه را دارند که محصولات خرمایی تازه و استاندارد را از کجا باید تهیه کنند؟ کدام مراکز این فراورده را با قیمت مناسب و به موقع به آنها تحویل خواهد داد؟ ما در مجموعه مُرسا دِیت تمامی این نگرانی ها را برطرف نموده ایم. محصول چیپس تولید شده با توجه به مقدار سفارشات و به روز آماده میشود. بنابراین طعم ماندگی نخواهد داشت و به عبارتی از تولید به مصرف است.

از طرفی به دلیل دسترسی به خرمای تازه و تهیه مواد اولیه با بهترین کیفیت، امکان تحویل محصولات خرمایی با نرخ عمده به مشتریان فراهم شده است. بنابراین میتوانید با اطمینان از این دو مورد، براحتی سفارش خود را به کارشناس فروش اعلام نمایید. آماده سازی و ارسال تمامی سفارشات در کوتاهترین زمان ممکن انجام میپذیرد.

تولیدکنندگان چیپس خرما استعمران

در ایران به دلیل خاستگاه خرمای سعمران در استان خوزستان، اغلب چیپس خرما استعمران نیز در همین منطقه تولید میگردد. اما کارخانه های تولید فرآورده های خرمایی در دیگر استانها نیز اقدام به تولید این محصولات نموده اند.

این چیپسها از خرمای سایر بی هسته باکیفیت تهیه میشوند. از این خرما برای تولید فرآورده های دیگری مانند خرمای شکلاتی نیز میتوان استفاده کرد. طعم و مزه خرما استعمران برای تولید این محصول بسیار مناسب است. همچنین ماندگاری لازم را دارد. شرایط نگهداری چیپس بسته بندی نیز مانند دیگر محصولات، در دمای خنک و خشک به دور از نور خورشید میباشد. چه بسا اگر در دمای یخچال نگهداری گردند، طعم و کیفیت بیشتر حفظ خواهد شد.

مقاصد چیپس خرما صادراتی ایران

چیپس خرما صادراتی

به دلیل تنوع بالای محصولات خرمایی تولید شده در ایران، بسیاری از کشورهای همسایه و اروپایی تمایل به همکاری با ما را دارند. فرآورده های حاصل از خرما در کشورهایی که خود امکان تولید بومی این میوه و یا محصولات جانبی آن را ندارند، بسیار پرطرفدار هستند. کشورهایی مثل عراق، افغانستان و قطر جز خریداران فراورده های خرمایی میباشند.

همچنین مناطقی مثل روسیه، ارمنستان، گرجستان و کشورهای افریقایی مشتاق مصرف خرما و مشتقات آن شده اند. سالانه بیش از هزاران تن خرما و محصولات جانبی آن به این مناطق صادر میگردد. این امر باعث ارزآوری به کشور و رشد اقتصادی بازار خواهد شد. برای اطلاع از نرخهای صادراتی و ورود به بازار تجارت این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما