قیمت حبه قند خرما تازه در سال 1403

حبه قند خرما تازه با طعم های جدید نارگیلی و قهوه در سال جدید افزایش قیمت دارند. این محصول با خرمای باکیفیت و روزانه تولید میشود. بنابراین با توجه به نرخ مواد اولیه و هزینه تولید، قیمت گذاری میگردد.

حبه قند خرما تازه

حبه قند خرما تازه

قیمت حبه قند خرما تازه و تولید جدید در نیمه دوم سال 1402 مشخص شد. این محصول از خرمای تازه بوشهر و به طور طبیعی تهیه میشود. بدیهیست که در سال 1403 با توجه به افزایش نرخهای تولید و مواد اولیه، قیمت فروش این محصول نیز با تغییر مواجه شود.

خرما حبه ای طرفداران بسیاری در بازار ایران و حتی کشورهای عربی دارد. این فرآورده خرمایی توانسته با طعم منحصر به فرد و بافت نرمی که دارد، جایگاه قند و شیرینی را به راحتی تصاحب کند. از خواص بی نظیر این محصول پیش از این نام بردیم. اما در این باب همین بس که برای جلوگیری از سرطان ناشی از ورود SO2 به بدن، خرما حبه ای را فراموش نکنید.

در کارخانه تولید قند برای رنگبری و سفیدکردن قندها از ماده ای استفاده میشود که پس از حرارت دیدن، سبب تصاعد گاز SO2 خواهد شد. چنانچه میزان سولفور باقی مانده در محصول نهایی بیش از حد مجاز باشد، مصرف کنندگان در معرض ابتلا به سرطان قرار خواهند گرفت!

خرما حبه ای طعم دار نارگیلی

تلاش تیم تولید خرما حبه ای در ایران، آشنایی مصرف کنندگان با محصولات ارگانیک و خالص است. مشتقات خرما بهترین گزینه برای جانشینی قندهای مضر هستند. اقدام متفاوت و منحصر به فردی که در تولید حبه قند خرما انجام گرفته، به کار بردن طعم دهنده های طبیعی مثل دارچین، زنجبیل و هل برای خوشمزه تر شدن این فرآورده است.

طعم جدید خرما حبه نارگیل از همان ابتدای ورود به بازار مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفت. این بدان معناست که همکاران ما در بخش تولید، توانسته اند آنالیز مثبتی از ذائقه مصرف کنندگان داشته باشند و رضایت آنها را به دست بیاورند.

اطلاع از لیست قیمت حبه قند خرما

همانطور که اشاره شد لیست قیمت عرضه حبه قند خرما تازه در سال 1403 قدری افزایش داشته است. البته طبق روال قبل برای خریدهای عمده و درخواست های صادراتی، درصدهای تخفیف لحاظ خواهند شد. برای اطلاع از قیمتهای جدید و ثبت سفارش کافیست با واحد فروش مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما