طعم جدید خرما پذیرایی تک نفره

طعم جدید خرما پذیرایی تک نفره با روکش شکلات را چشیده اید؟ بعد از تولید و فروش موفق خرما شکلاتی در بازار ایران و کشورهای دیگر، این بار خرما شکلاتی با طعم جدید روانه بازار میشود.

خرما پذیرایی تک نفره

تصور کنید که در یک مهمانی با یک خوراکی خوش طعم درون بسته بندی شیک از شما پذیرایی میکنند. بسته بندی تکنفره که در نگاه اول به شما اطمینان بهداشتی بودن محصول را میدهد. احتمالا قبل از باز کردن آن برای خواندن اطلاعات روی بسته بندی کنجکاو خواهید شد.

روی بسته بندی در بخش ترکیبات خواهید دید: خرما، مغز بادام، روکش شکلات با طعم گز سوهان و الی آخر. واکنش غریب به اتفاق اکثر مصرف کنندگان این است که: “عجب شکلاتیست!” . یک خرما پذیرایی تک نفره که در بسته بندی جدید 250 گرمی هم عرضه میشود.

پس از آزمون و خطاهای بسیار در تولید خرما شکلاتی، روبرو شدن با پیشنهادها و انتقادهای مشتریان و سایر همکاران، تیم تولید این محصول تصمیم به رقم زدن اتفاقی نو گرفتند. تولید شکلات خرمایی با طعمی جدید و آیینی!

گز، سوهان و خرما جز محصولات یا بهتر بگوییم سوغات اصیل و ماندگار ایرانی هستند. حال از تلفیق سوغات 3 استان بوشهر، اصفهان و قم ترکیبی حاصل شد به نام خرما شکلاتی با طعم گز سوهان.

خرما با روکش شکلات گز سوهان

خرما شکلاتی گز سوهان

در این مطلب محصول جدید برند تنگسیر در بسته بندی 250 گرمی برای ارائه به بازار داخلی و همچنین صادرات را معرفی کردیم. پس از طعمهای پرطرفدار خرما شکلاتی تلخ، توت فرنگی، موزی و شیری اطمینان داریم که مزه جدید گز سوهان نیز با استقبال روبرو خواهد شد.

با خوردن یک شکلات خرمایی میتوان مزه های ماندگار سوهان و گز را تداعی کرد. اگر تمایل به خرید و چشیدن طعم این محصول جدید دارید، کافیست درخواست خود را با بخش فروش مُرسادیت در میان بگذارید.

ارسال سفارشات خرما شکلاتی، از انبار اصفهان و تهران انجام میگرد. قیمتهای اعلامی بر اساس مقدار سفارش هستند و درصد تخفیف برای خرید عمده لحاظ خواهد شد. بنابراین چنانچه قصد خرید جزیی محصول را دارید حتما در زمان ثبت درخواست این مورد را به همکاران بخش فروش اعلام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما