خرما حبه ای نارگیلی فله و بسته بندی

خرما حبه ای نارگیلی، طعمی جدید و پرخاصیت از محصولات تمریران است. این فرآورده خرمایی خوش طعم در دو نوع فله و بسته بندی به بازار عرضه میشود.

خرما حبه ای نارگیلی

خرما حبه نارگیلی

حبه خرما یکی از پرطرفدارترین مشتقات خرماست. محصولی کاملا طبیعی که طعم و خواص خرما را دارد. با توجه به استقبال مشتریان و دوستداران خرما حبه ای در بازار، رفته رفته به تنوع طعمهای این فرآورده افزوده میگردد.

تا به امروز طعم حبه های خرمای تولید شده شامل موارد زیر بودند:

 1. خرما حبه ساده
 2. حبه خرما دارچینی
 3. خرما حبه ای آلویی
 4. حبه خرما طعم دار زنجبیلی
 5. حبه قند خرما با طعم هل
 6. خرما حبه قهوه

سال گذشته با تولید خرما حبه ای قهوه بازخورد مثبتی از سوی مشتریان دریافت شد. بسیاری از خریداران درخواست تنوع بیشتر مزه را مطرح کردند. از این رو در سال جدیدِ تولید، یک طعم دهنده طبیعی دیگر به کار گرفته شد. نارگیل، با آن مزه منحصر به فرد و ماندگارش به جمع طعمهای حبه خرما آمد.

از خواص نارگیل غافل نشوید

حبه قند خرما نارگیلی

نارگیل (Cocos) از خانواده نخل است. شباهت بسیاری به عضو دیگر این گروه یعنی خرما دارد. یکی از گیاهان مفید برای بشر که به درخت حیات نیز معروف میباشد. این میوه نیز دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری بوده و ارزش غذایی بالایی دارد.

همکاران ما در بخش تولید حبه قند خرما همواره در تلاش هستند تا از طعم دهنده های طبیعی و مفید استفاده کنند. با توجه به فواید نارگیل، این طعم برگزیده شد. از همان ابتدای معرفی حبه خرما نارگیلی با استقبال بینظیری از سوی شما مشتریان گرامی روبرو شدیم.

نوبت به برشمردن خواص خرما حبه نارگیلی رسیده است. برخی از آنها عبارتند از:

 • بهبود متابولیسم بدن
 • مقوی و انرژی زا
 • سرشار از ویتامین B
 • بهبود سیستم ایمنی
 • تأمین انرژی بدن
 • کمک به تولید گلبول قرمز
 • سلامت استخوانها
 • سرشار از فیبر طبیعی

ثبت سفارش خرما حبه نارگیلی جدید

با توجه به اینکه تزمان تولید خرما حبه ای تازه نیمه دوم سال است. معمولا حجم سفارشات بالا میرود. بنابراین برای ثبت سفارش میبایست از 2 الی 3 روز زودتر اقدام نمایید. همچنین از زمان ثبت تا دریافت محصول 5 الی 7 روز زمان در نظر گرفته میشود.

شما خریداران گرامی برای ثبت سفارشات خود میتوانید از طریق تکمیل فرم در سایت پیش رو یا تماس با واحد فروش اقدام نمایید. همچنین برای دسترسی آسانتر به کارشناسان فروش و ارتباط آنلاین از طریق پیامرسان های در دسترس، امکان ثبت سفارش فراهم شده است.

با توجه به بسته بندی فله ای 5 و 10 کیلویی خرما حبه ای، حداقل سفارش 1 کارتن خواهد بود. همچنین امکان سفارش از هر 7 طعم به صورت بسته بندی 300 گرمی در یک کارتن 18 عددی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما