فروش چیپس خرما طعم دار

فروش چیپس خرما حبه ای به صورت فله و بسته بندی شده در طعم های متنوع آغاز شد. این محصول از خرمای سایر قطعه شده تهیه می شود و ایده آل بازار داخل و صادرات است. چیپس خرما طعم دار از پرفروش ترین فرآورده های خرمایی به شمار می رود.

چیپس خرما یک محصول فرآوری شده است که بیشتر از خرمای استعمران، زاهدی و ربی تهیه و تولید می‌شود. سالانه انواع خرما از نخلستان‌های کشور ما برداشت و بخش قابل توجهی از آن صادر شده و بخشی از آنها نیز با فرآوری به صورت محصولی جدید وارد بازار می‌شود.

فروش چیپس خرما از طریق شرکت‌های تولید کننده انواع چیپس و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر انجام می‌شود. از این رو برای خرید چیپس خرما بسته بندی با طعم‌های مختلف می‌توانید از طریق این مرکز، به صورت حضوری و آنلاین سفارش خود را اعلام کنید.

چیپس خرما حبه ای ۲۵۰ گرمی

فروش چیپس خرما

فروش چیپس خرما این روزها در بازار خرما رونق بسیاری یافته است. این نوع محصول از خرمای خشک و نیمه خشک تهیه و فرآوری می‌شود. ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و برای استفاده افراد دیابتی به جای قند و برای کودکان بسیار مقوی و جایگزین مناسبی برای شکلات است.

قیمت محصولات خرمایی عموما به وزن بسته بندی آن بستگی دارد. چیپس خرما حبه ای ۲۵۰ گرمی پایین‌ترین نوع بسته‌بندی از نظر وزنی است تا مشتریان بتوانند از این محصول مقوی با طعم‌های مختلف خریداری و استفاده کنند. از دیگر انواع بسته بندی این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چیپس ۲۵۰ گرمی پلاستیکی
  • بسته بندی در ظروف گیاهی
  • بسته های ۱ کیلویی
  • کارتن ۱۰ کیلویی فله

تولید انواع چیپس خرما طعم دار

با وجود رایج شدن تهیه و فروش انواع چیپس خرما، همچنان چیپس خرمای سایر یا استعمران از مرغوبیت ویژه‌ای برخوردار است. این محصول در کارخانه تولید چیپس خرما با طعم‌های متنوع زیر تولید می‌شود:

  • چیپس خرما دارچینی
  • زنجبیلی
  • با طعم کاکائو
  • چیپس خرمای ساده

مشتریان با هر نوع ذائقه‌ای می توانند به راحتی برای خرید چیپس خرما اقدام کنند. جهت سفارش چیپس خرما بسته بندی شده به صورت عمده و جزئی می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناس فروش مجموعه، درخواست خود را ثبت کنید. برای سفارشات عمده و صادراتی، حداقل یک هفته برای آماده سازی محصول، زمان لازم است.

فروش چیپس خرما عمده

چیپس خرما دارچینی

از آنجایی که ایران یکی از قطب‌های تولید خرما در جهان محسوب می‌شود و بازارهای صادراتی زیادی دارد. فرآوری این محصول پرخاصیت به دلیل فروش بالا مورد توجه بسیاری از کارخانه‌های تولید چیپس قرار گرفته است. از این رو برندهای بسیاری در زمینه تولید و بسته بندی چیپس خرما فعال شدند و در حال حاضر فروش این محصول، به صورت عمده از طریق عرضه آنلاین و حضوری امکان‌پذیر است.

در صورتی که تمایل به تهیه این محصول برای عرضه در فروشگاه‌ و مغازه خود دارید می‌توانید به صورت مستقیم از کارخانه خرید عمده داشته باشید. این مجموعه، یکی از فروشگاه‌های فعال در فروش چیپس خرما به صورت عمده و با قیمت مناسب است.

خرید حبه قند خرمایی

یکی از فرآورده‌های پرطرفدار دیگر که از خرما تهیه می‌شود، حبه قند خرمایی است. این محصول از خرمای تازه و خشک، بدون اضافه کردن شکر و دیگر مواد افزودنی تولید می گردد. حبه قند خرما برای استفاده افراد دیابتی و ورزشکاران نیازمند به قند رژیمی، بسیار مناسب است.

این محصول در طعم‌های مختلف به صورت بسته‌بندی شده و فله‌ای در بازار قابل دسترس است. قیمت حبه قند خرمایی بستگی به قیمت خرما در بازار دارد و میزان عرضه و تقاضا نیز بر تعیین نرخ آن اثر می‌گذارد. لیست قیمت انواع محصولات خرمایی را می توانید از مشاور فروش ما دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما