فروش خمیر خرما شیراز عمده بسته بندی

فروش خمیر خرما تازه و باکیفیت در این مرکز انجام میشود. این فرآورده خرمایی به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه میگردد.

فروش خمیر خرما

خمیر خرما

خمیر خرما (Date Paste) به فرآورده ای بر پایه خرما اطلاق میشود که بافتی نرم دارد. این محصول توسط دستگاه مخصوص و گاه به روش پاستوریزه از خرمای شیره دار تهیه میگردد. با توجه به رقم خرمای به کار رفته، رنگ خمیر خرما تیره یا روشن خواهد شد.

به طور کلی سه نوع خمیر خرما در این مرکز به فروش میرسد. که از خرماهای شاهانی، کبکاب و استعمران تهیه شده اند. دارای سه رنگ قهوه ای روشن تا تیره هستند. درصد غلظت فرآورده یا همان بریکس نشان دهنده کیفیت آن به شمار میرود. معمولا از خمیر خرما در تولید مشتقات دیگر خرمایی مانند نان خرما، شیرینی های سنتی مانند کلمپه، کلوچه و کماچ استفاده میشود. به همین دلیل اغلب غلظت کم و بافت یکدست خمیر مورد نیاز است.

فروش خمیر خرما در مجموعه مُرسا دیت به شکل عمده و فله ای انجام میپذیرد. تولیدکنندگان و کارگاه های شیرینی پزی، قنادیها، مراکز فروش مشتقات خرمایی میتوانند این محصول را با قیمت عمده خریداری کنند.

خمیر خرما صادراتی

نکاتی پیرامون کیفیت و غلظت خمیر خرما در بخش قبل بیان کردیم. چنانچه این فرآورده به منظور صادرات تولید شود، مرحله آنالیز را نیز پشت سر خواهد گذاشت. در آنالیز خمیر خرما معمولا موارد زیر را باید مشاهده کنید:

 1. بو
 2. طعم خمیر خرما
 3. رنگ
 4. اسیدیته
 5. بریکس یا غلظت
 6. درجه زبری
 7. درصد رطوبت

همچنین در آزمایشات کاملتر، میزان مواد افزودنی و مواد نگهدارنده نیز باید اعلام شود. ارزش غذایی خمیر خرما نیز در انتهای آنالیز بیان میگردد. ارزش غذایی 100 گرم خمیر خرمای باکیفیت، به شرح زیر است:

 • انرژی: 78.69 کیلوکالری
 • چربی کل: 0.7 گرم
 • کربوهیدات کل: 78.69 گرم
 • شکر: 70.05 گرم
 • پروتئین: 2.7 گرم

فروش خمیر خرما

چنانچه قصد خرید خمیر خرما برای صادرات را دارید، حتما این موارد را در زمان خرید مورد بررسی قرار دهید. اغلب کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس از خرمای خمیر شده استقبال میکنند. بسته بندی صادراتی خمیر خرما متنوع است. برخی بسته بندی های قابل عرضه در این مرکز فروش، عبارتند از:

 1. بسته بندی فله 15 کیلویی
 2. کارتن 10 کیلویی
 3. بسته بندی سیل وکیوم 50 تا 1000 گرمی
 4. خمیر خرما پاکتی 500 گرمی
 5. بسته بندی سلفونی نیم و 1 کیلویی
 6. ظروف سطلی 500 تا 1200 گرم

سفارش تولید مشتقات خرمایی تازه

برای ثبت سفارش تولید و خرید انواع مشتقات خرمایی، چه باید کرد؟ مجموعه مُرسادیت همواره محصولات خرمایی تازه و باکیفیت را به بازار عرضه مینماید. لذا چنانچه قصد خرید عمده دارید، می بایست از یک هفته زودتر درخواست خود را برای بخش فروش ارسال نمایید.

مشتقات خرمایی سالم و تازه از مواد اولیه باکیفیت و در شرایط کاملا بهداشتی تولید شده اند. بنابراین مجوزهای استاندارد و بهداشت که از ابتدایی ترین الزامات یک محصول هستند را دارا میباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما