مرکز خرید انواع خرمای مجلسی بسته بندی

انواع خرمای مجلسی بسته بندی یکی از محصولات پرفروش مجموعه مُرسا دِیت هستند. این محصولات تهیه شده از خرما، مغز آجیل و روکش شکلات در بسته بندی تک نفره میباشند. با ما همراه باشید تا با مراکز خرید انواع خرما مغزدار مجلسی آشنا شوید.

انواع خرمای مجلسی

خرما شکلاتی چکوپالم

خرما از جمله خشکبار مفید جهت مصرف میان وعده میباشد. توصیه شده است که روزانه خرما را به همراه مغز گردو یا بادام میل نمایید تا از ساییدگی استخوان در امان باشید. انواع خرمای مجلسی مغزدار در بسته بندی های متنوع، قابل عرضه در مراکز خرید در سراسر ایران میباشد. انواع خرما با مغز بادام، گردو و فندق را می توانید از مجموعه ما دریافت کنید.

خرماهای مغزدار معمولا از خرمای خشک باکیفیت مثل خرما استعمران، خرمای مضافتی فاقد شیره، خرما پیارم و یا خرمای مجول تهیه می شوند. به این دلیل که این ارقام قابلیت هسته گیری آسانتری داشته و شکل خرما در زمان جداسازی هسته بهم نمی ریزد. شاید فکر کنید که تولید این فرآورده آسان است و نیازی به دانش خاصی ندارد، اما باید این نکته را به شما بگوییم که ترکیب هر خرما با برخی از مغزهای خشکبار همخوانی نداشته و از نظر ارزش غذایی و حتی ماندگاری محصول اهمیت ویژه ای دارد.

تمامی خرماهای مغزدار شکلاتی عرضه شده در این مرکز، توسط کارشناسان صنایع غذایی بررسی شده و در شرایط کاملا مکانیزه و بهداشتی تولید می شوند. در ادامه به تنوع این محصول بیشتر خواهیم پرداخت.

تنوع تزیین انواع خرما شکلاتی یا چکوپالم

محصولات چکوپالم

خرما مغزدار با روکش شکلات به چکوپالم نیز مشهور است. ترکیب دو واژه چکو (شکلات) و پالم (درخت خرما) به نظر واژه مناسبی برای این محصول خرمایی به نظر می رسد. خرما شکلاتی چکوپالم با در نظر گرفتن ذائقه های مختلف مشتریان سعی بر ایجاد تنوع در محصول تولیدی داشته و توانسته این امر را به خوبی انجام دهد. انواع تزیین خرمای مجلسی به شرح زیر است:

  1. خرما با مغز بادام درختی و روکش شکلات
  2. خرما با بادام زمینی
  3. شکلات خرما با مغز پسته
  4. خرما شکلاتی با مغز فندق
  5. مغز گردو و خرما و شکلات

همچنین برای ارائه محصول در بازارهای داخلی و خارجی، بسته بندی مناسب در نظر گرفته شده است. تنوع بسته بندی انواع خرمای مجلسی عبارت است از :

  1. بسته بندی فله ۵ کیلویی
  2. بانکه های ۱۵۰ و ۳۵۰ گرمی
  3. بانکه میکس
  4. بسته های کادوئی ۲۸۰ گرمی

هر یک از این بسته بندی ها برای پذیرایی در مجالس، ادارات و جشن ها مناسب هستند. بسته بندی تک عددی هر خرمای شکلاتی این اطمینان را به مصرف کنندگان می دهد که این محصول کاملا بهداشتی بوده و امکان همراه داشتن آن در شرایط مختلف وجود دارد.

خرید خرمای مغزدار بسته بندی بهتر است یا فله؟

انواع خرمای مجلسی

همانطور که اشاره شد، خرماهای شکلاتی مغزدار دارای بسته بندی تک نفره می باشند و تنوع در پک های قابل عرضه فراوان است. بنابراین چه شما خرمای مغزدار را در بسته بندی های فله ۵ کیلویی سفارش دهید و چه در اوزان پایینتر، محصولی باکیفیت و بهداشتی دریافت خواهید کرد. تنها تفاوت در قیمت عرضه خرما مغزدار بسته بندی شده وجود دارد.

اگر قصد فروش این فرآورده را در قنادی ها و هایپر مارکت ها دارید هر چهار نوع بسته بندی مناسب هستند و البته نوع فله بیشتر تقاضا خواهد داشت. اگر برای مصارف پذیرایی در مجالس و جلسات در نظر دارید، خرید عمده خرما شکلاتی در انواع بسته بندی کادویی و بانکه ای شکیل تر خواهند بود.

به هرحال هر یک از محصولات چکوپالم را که سفارش داشته باشید، کارشناسان ما درخواست شما را در کوتاهترین زمان ثبت و ارسال خواهند نمود. برای سفارشات صادراتی خرمای مغزدار شکلاتی نیز کافیست با مشاورین صادرات ما گفتگو کنید تا با توجه به بازار هدف شما، بهترین نوع بسته بندی و طعم را به شما پیشنهاد دهند. برای تولیدات انبوه به جهت عرضه خارج از کشور، توجه به زمان آماده سازی بسیار اهمیت دارد، بنابراین لازم است این امر را به یاد داشته باشید و سفارشات خود را به موقع اعلام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما