خرما شکلاتی شیری با مغز بادام درختی

اگر در جستجوی یک طعم خاص شکلات خرمایی هستید، اینجا میتوانید خرما شکلاتی شیری را برای خرید انتخاب کنید. شما را با این محصول بینظیر بیشتر آشنا خواهیم کرد.

خرما شکلاتی شیری

خرما با روکش شکلات شیری

ترکیبات خرما شکلاتی شیری:

  1. خرما کبکاب تازه
  2. مغز بادام
  3. شیرخشک
  4. پودر کاکائو
  5. شکر
  6. پودر آب پنیر
  7. لسیتین
  8. وانیل

کافیست طعم خاص این ترکیب را در کنار یک قهوه گرم در یک عصر پاییزی امتحان کنید. مسلما شماهم یکی از طرفداران این محصول فوق العاده خواهید شد. این فرآورده برای افرادی که طعم کاکائو یا تلخ را ترجیح نمیدهند، گزینه شایسته ای خواهد بود. همچنین برای کودکان که مزه شیر را بسیار میپسندند.

تاریخچه مصرف شکلات

شکلات شیری

قدمت مصرف شکلات در بین مردم دنیا به سده ۱۶ میلادی برمیگردد. در آن زمان بعلت آشنایی با کاکائو اغلب شکلاتهایی با این طعم تولید میشد. رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و تنوع ذائقه انسانها، تولیدکنندگان شکلاتهایی با طعمهای مختلف تهیه کردند.

یکی از پرطرفدارترین ها، شکلات شیری است که درصد کمتری کاکائو دارد. بخش اعظم مواد تشکیل دهنده آن شیر جوشانده و شیرین شده با شکر یا عسل است. این نوع شکلات کافئین کمتری دارد. در تولید خرما با روکش شکلات نیز از طعم دهنده های متفاوتی بهره میبرند. برای مثال از میوه هایی مثل توت فرنگی و موز برای ساخت روکش شکلاتی خاص استفاده میشود.

یکی از طعمهای منحصر به فرد شکلات خرما، شیر است. ۱۰ درصد از ترکیبات خرمای شکلاتی به روکش آن اختصاص یافته است. ۷۵ درصد خرما و ۱۵ درصد هم مغز بادام داخلی. همانطور که در زمان جنگ جهانی اول سربازان با خوردن شکلات انرژی لازم خود را تامین میکرده اند و بعدها مُبلِغ این خوراکی خوشمزه شدند. امروزه نیز گروه های مختلف میتوانند از مصرف خرمای شکلاتی در کنار فعالیتهای روزمره خود لذت ببرند. همچنین معرف خوبی برای این میان وعده مقوی و سالم در بین دوستان خود باشند.

عرضه خرما شکلاتی با مغز بادام درختی

خرما با روکش شکلات سفید

در فروشگاه های مواد غذایی و قنادی ها میتوان این محصول را بصورت فله ای عرضه کرد. برای این منظور خرید عمده خرما شکلاتی مقرون به صرفه خواهد بود. آنهم مستقیم از درب کارخانه. تلاش ما برای رونق بازار خرمای ایران و آشنایی بیشتر مشتریان با فرآورده های خرمایی در این است که محصولات را بدون واسطه به دست شما برسانیم.

ترویج مصرف مواد غذایی سالم و اهمیت به سلامت افراد هدفیست که برای حصول نتیجه آن از متخصصین تغذیه کاربلد در تولید فرآورده ها یاری گرفته شده است. بنابراین تمامی مواد اولیه محصول با آنالیز و همخوانی با یکدیگر، برگزیده شده اند.

اگر با شما از کالری محصول و خواص آن صحبت میکنیم، برای صحت این ادعا، آنالیز و جدول ارزش غذایی محصول را ارائه داده ایم. باور داریم که شفاف سازی در بخش تولید و عرضه محصولات، کمک شایانی به موفقیت در بازار و جلب رضایت مشتریان مینماید. برای همکاری با عمده فروشی ها در سراسر کشور و همچنین صادرکنندگان محصولات خرمایی، آمادگی خود را اعلام میداریم.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما