انواع چیپس خرما عمده بسته بندی

انواع چیپس خرما ساده و طعمدار در بسته بندی یک کیلویی برای فروش عرضه میشود. این محصول از خرمای تازه و به صورت قطعه شده تولید میگردد.

انواع چیپس خرما

قیمت چیپس خرما در بازار

همانطور که در مطالب گذشته ذکر شد؛ چیپس خرما یکی از اقلام خوراکی با ارزش است. به همین دلیل طرفداران بسیاری در داخل و خارج از ایران دارد. برای خرید عمده چیپس خرما کافیست که به فروشگاه ها و سایتهای معتبر مراجعه کنید. به آن دلیل که ممکن است برخی از خرماهای بی کیفیت و کهنه برای تهیه فرآورده های خرمایی استفاده کنند. همیشه قیمت خرید عمده بسیار ارزانتر از قیمت تک محاسبه میشود.

این محصول با تنوع در طعم و وزن بسته بندی به بازار عرضه میشود:

  1. چیپس خرما ساده
  2. با طعم دارچین
  3. چیپس خرما زنجبیلی
  4. بسته بندی ۱ کیلویی چیپس خرما
  5. خرمای طعه شده فله

بسته بندی این محصولات یکی از گزینه های مهم در فروش و بازار پسندی به شمار میروند. در خرید نمونه های بسته بندی این محصولات میتوانید با مشاهده خرما پی به تازگی آن ببرید. اغلب بسته بندی ها در سلفون یا ظروف شفاف انجام میشود.

برند تولیدی این محصولات نیز میتواند یک عامل مهم در قیمت گذاری و خرید این محصولات باشد. در این مرکز بهترین و تازه ترین چیپس خرما برای خرید معرفی خواهد شد.

چیپس خرما چیست؟

ممکن است افرادی باشند که این سوال برایشان پیش آمده باشد که چیپس خرما چیست؟ و یا چه خواصی دارد؟ در اینجا به جواب این پرسش میپردازیم.

چیپس یا همان خرمای قطعه شده از بهترین خرمای جنوب تهیه میگردد. رقم انتخابی برای تهیه این فرآورده اغلب خرمای سایر یا زاهدی است. به دلیل قند کمتر و بافت مناسب برای قطعه شدن این ارقام را انتخاب میکنند. میان وعده ای مغذی برای تمامی سنین و افرادی که به سلامتی خود اهمیت میدهند.

چیپس خرما دارای آنتی اکسیدان است و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد. وجود فسفر در خرما، به رشد سلول عصبی و تقویت آن کمک ویژه ای میکند. اغلب پزشکان مصرف خرما و فرآورده های آن را در حد اعتدال برای زنان باردار و شیرده نیز توصیه میکنند. به دلیل مواد معدنی مفید موجود در این میوه، هورمون های پرولاکتین فعال شده و سبب افزایش شیر مادر خواهند شد.

این محصولات برای تقویت حافظه نیز کاربرد زیادی دارد. اکثر دانشجویان و دانش آموزان هنگام امتحانات پایانی خود میتوانند از خرما تغذیه کنند. فرآورده های حاصل از خرما هر کدام به نوبه خود دارای خواص و کالری ویژه ای هستند. برای داشتن یک بدن سالم، گنجاندن مواد غذایی سالم در برنامه غذایی امری ضروری است.

فروش چیپس خرما عمده

مشتقات خرمایی در این مرکز به صورت عمده عرضه میشوند. به همین دلیل قیمتها مناسبتر بوده و هزینه حمل نیز برای مشتریان کمتر خواهد شد. چیپس خرما عمده در بسته بندی های یک کیلویی یا فله ۱۰ کیلویی آماده خواهد شد. چنانچه برای بازار هدف خاصی قصد خرید چیپس خرما را داشته باشید. میتوانید نوع بسته بندی و وزن مدنظرتان را به ما اعلام کنید.

این محصول اغلب در نیمه دوم سال عرضه و تقاضای بیشتری دارد. به دو دلیل:

  1. گذشت از فصل برداشت جدید و فراوانی خرمای تازه با قیمت مناسب
  2. خنکی هوا و ماندگاری بیشتر محصول در دمای محیط

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما