خرما شکلاتی مغزدار بهترین خرما شکلاتی بوشهر

خرما شکلاتی  از جمله محصولات خرمایی بوشهر می باشد. تنگسیر در زبان محلی به مردمان اهل تنگستان گفته می شود. بهترین خرما شکلاتی با بسته بندی جدید و در طعم های متنوع را می توانید با قیمت مناسب خرید نمایید. خرید خرما شکلاتی به صورت عمده و ارسال به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

خرما شکلاتی تنگسیر

یکی از برندهای معروف در تولید انواع خرما شکلاتی، برند تنگسیر است. تنوع بسته بندی و طعم خرما شکلاتی توانسته ذائقه های بسیاری را جذب کند. این فرآورده توسط دستگاه های کاملا مکانیزه و به صورت بهداشتی تهیه می شود. بسته بندی تکی خرما، فروش عمده آن را نیز امکان پذیر کرده است. بسته های خرما شکلاتی تنگسیر به صورت ۲۵۰ و ۴۰۰ گرمی می باشد. تعداد ۱۸ و ۱۲ بسته در هر کارتن مادر قرار می گیرد. فروش شکلات خرمایی به صورت جزیی و عمده انجام پذیر است.

تنوع در طعم و بسته بندی این محصول، توانایی پوشش بازارهای مختلف با سلایق گوناگون را دارد. خرما تنگسیر در کشورهای بسیاری از جمله افغانستان، عراق، کشورهای اروپایی و عربی با استقبال خوبی روبرو شده است.

آشنایی با خرمای بوشهر

خرما بوشهر

استان بوشهر به دلیل آب و هوای مساعدی که برای رشد نخلستان ها دارد، یکی از مناطق خرماخیز جنوبی و قطب تولید اکثر خرماهای صادراتی کشور به شمار می رود. مناطقی از جمله دشتستان، آبپخش، دالکی، برازجان و وحدتیه بیشترین سطح زیر کشت خرما در بوشهر را دارا هستند. از جمله ارقام خرما بوشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خرما کبکاب
 2. رطب عسلی کبکاب
 3. رقم شهابی
 4. خرما خاصه
 5. زاهدی یا قسب
 6. رقم شکری
 7. خنیزی
 8. قنطار
 9. اهرمی
معروف ترین رقم، خرما و رطب کبکاب است که جز ارقام دیررس و تازه است که طرفداران بسیاری در ایران و همچنین کشورهای همسایه دارد. از این خرما برای تولید اکثر فرآورده های خرمایی از جمله خرمای شکلاتی استفاده می شود.

محصولات خرمایی تنگسیر بوشهر

خرما شکلاتی طعمدار

استان بوشهر به دلیل تولید حجم عظیمی از خرما کبکاب بعنوان قطب تولید این خرما شناخته شده است. محصولات خرمایی معمولا از خرما کبکاب و دیگر خرماهای شیره دار تولید می شوند. از جمله این محصولات می توان به:

 1. شیره خرما
 2. خمیر خرما
 3. خرما شکلاتی
 4. قند خرما
 5. حلوا و رنگینک بوشهری

اشاره نمود. خرما شکلاتی از جدیدترین فرآورده های خرمایی است. این محصول با استفاده از خرمای تازه، مغز بادام یا گردو و روکش شکلات تهیه می شود. استفاده از شکلات های طعم دار برای پوشش خرمای مغزدار، مزه دلچسبی به این محصول داده است.

قیمت انواع شکلات خرمایی

خرما شکلاتی تنگسیر

قیمت این محصول با در نظر گرفتن هزینه های تولید و تهیه مواد اولیه برآورد می شود. برای مثال در اواخر فصل برداشت معمولا با کمبود خرمای تازه روبرو خواهیم بود و همین امر سبب افزایش قیمت خرما می شود. این موضوع در تغییر قیمت فرآورد های خرما مانند شکلات خرمایی نیز بی تاثیر نیست.

انواع خرما مغزدار و شکلات خرمایی را در بسته بندی متنوع با قیمت عمده می توانید تهیه نمایید. برای نمایندگان پخش و مشتریان در شهرهای دیگر نیز با توجه به میزان سفارش، بین ۱۰-۳۰ درصد از قیمت مصرف کننده بعنوان تخفیف در نظر گرفته شده است. برای دریافت قیمت شکلات خرمایی و اعلام سفارش می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات تنگسیر در بازار صادرات

قیمت شکلات تنگسیر در بازار صادرات

فرآورده های خرمایی تنگسیر به دلیل تنوع در طعم و کیفیت فوق العاده توانسته علاوه بر بازار داخلی، در کشورهای دیگر نیز مورد استقبال قرار بگیرد. این شکلات خرمایی در کشورهایی همچون روسیه، قطر، بحرین، آذربایجان، ارمنستان و بسیاری از کشورهای اروپایی نمایندگی فروش داشته و در حال واردات است.

قیمت های فروش داخلی با قیمت های عرضه شده در بازارهای صادراتی متفاوت هستند. از این رو چنانچه قصد معرفی یا فروش محصول را در کشوری دیگر دارید، می بایست موارد زیر را به یکی از کارشناسان فروش مجموعه اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنند:

 1. بازار هدف
 2. نام شرکت در کشور مقصد
 3. نوع فعالیت شرکت

صادرات خرما شکلاتی در دنیا با استقبال خوبی روبرو شده است و بسیاری از کشورها به دلیل اینکه خود تولیدکننده محصولاتی همچون خرما نیستند، آمادگی خود را برای همکاری فروش براحتی اعلام می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما