خرما شکلاتی
یکشنبه , سپتامبر 19 2021
خانه / خرما خوشبین / رنگینک بوشهری و قیمت انواع فرآورده های خرمایی

رنگینک بوشهری و قیمت انواع فرآورده های خرمایی

رنگینک بوشهری یکی از دسرهای سنتی و محلی بوشهر است. این محصول با استفاده از خرمای تازه و حلوا تهیه می شود. مطابق با سلیقه و ذائقه مشتریان امکان تهیه و بسته بندی آن وجود خواهد داشت. انواع فرآورده های خرمایی جنوب را در بسته بندی مناسب و با قیمت عمده می توانید خریداری نمایید. برای دریافت لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

رنگینک خرما بوشهری

فرآورده های خرمایی جنوب

در مناطق خرماخیز جنوب ایران از جمله بوشهر، کرمان، خوزستان و هرمزگان به دلیل وجود خرماهای متنوع، دسرها و فرآورده های خرما نیز تهیه می شود.  تولید حلوا، رولت خرما و دسرهای متنوع توسط مردم محلی این مناطق مرسوم است. در استان بوشهر که به عنوان قطب تولید خرما کبکاب شیره دار شناخته شده، بهترین این محصولات وجود دارد.

ست پذیرایی خرما

از جمله فرآورده های خرمایی بوشهر که به صورت بهداشتی تولید می گردد می توان به:

فرآورده های خرمایی فرآورده های خرمایی

رنگینک بوشهری

یکی از خوشمزه ترین و معروف ترین دسرهای خرما، رنگینک خرمایی است که در بوشهر درست می شود. این دسر علاوه بر طرز تهیه ساده، مزه دلچسب و پرطرفداری دارد. رنگینک بوشهری را از خرمای تازه، آرد گندم، کره و مغز خشکبار تهیه می کنند. برای تولید رنگینک در میزان انبوه و عرضه به بازار تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند. یک از معروف ترین برندها که تنوع محصول و بسته بندی بالایی دارد، محصولات خرمایی خوشبین می باشد.

رنگینک بوشهری

رنگینک مغزدار در بسته بندی بزرگ و تک نفره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می گردد. وزن این بسته بندی ها 150 و 750 گرمی است. قیمت مصرف کننده این محصولات برابر 3500 و 19000 تومان می باشد. امکان خرید عمده، پذیرش نمایندگی پخش در سراسر ایران و حتی صادرات نیز وجود دارد. بیشترین مصرف رنگینک خرما در سفره های افطار، پذیرایی و نیم چاشت می باشد.

منبع: drydates.ir

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

تولید خرمای شکلاتی

خرمای شکلاتی ساده 450 گرمی تنگسیر

خرمای شکلاتی ساده 450 گرمی تعداد 44 الی 45 عدد خرما مغزدار شکلاتی در هر …

Call Now Buttonتماس بگیرید