خرما شکلاتی
پنج‌شنبه , ژانویه 27 2022
خانه / رنگینک خرما / رنگینک بوشهری و قیمت انواع فرآورده های خرمایی

رنگینک بوشهری و قیمت انواع فرآورده های خرمایی

رنگینک بوشهری یکی از دسرهای سنتی و محلی بوشهر است. این محصول با استفاده از خرمای تازه و حلوا تهیه می شود. مطابق با سلیقه و ذائقه مشتریان امکان تهیه و بسته بندی آن وجود خواهد داشت.

انواع فرآورده های خرمایی جنوب را در بسته بندی مناسب و با قیمت عمده می توانید خریداری نمایید. برای دریافت لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

رنگینک خرما بوشهری

فرآورده های خرمایی جنوب

رنگینک خرما

در مناطق خرماخیز جنوب ایران از جمله بوشهر، کرمان، خوزستان و هرمزگان به دلیل وجود خرماهای متنوع، دسرها و فرآورده های خرما نیز تهیه می شود.  تولید حلوا، رولت خرما و دسرهای متنوع توسط مردم محلی این مناطق مرسوم است. در استان بوشهر که به عنوان قطب تولید خرما کبکاب شیره دار شناخته شده، بهترین این محصولات وجود دارد.

از جمله فرآورده های خرمایی بوشهر که به صورت بهداشتی تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگینک بوشهری

رنگینک بوشهری

یکی از خوشمزه ترین و معروف ترین دسرهای خرما، رنگینک خرمایی است که در بوشهر درست می شود. این دسر علاوه بر طرز تهیه ساده، مزه دلچسب و پرطرفداری دارد.

مواد تشکیل دهنده رنگینک بوشهری عبارتند از :

  1. خرمای تازه
  2. آرد گندم
  3. کره یا روغن
  4. پودر دارچین
  5. پودر نارگیل
  6. کنجد
  7. مغز گردو و بادام برای تزئین

برای تولید رنگینک در میزان انبوه و عرضه به بازار، تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند. ملاک مهم در تهیه این فرآورده خرمایی استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تولید به صورت تازه و روزانه است. رنگینک خرما با فرمول های مختلف و به شیوه های سنتی و مدرن تولید و به بازار عرضه شده است.

رنگینک مغزدار در بسته بندی بزرگ و تک نفره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می گردد. وزن این بسته بندی ها 250، 500 و 750 گرمی است که با دو نوع تزیین ساده و ویژه تولید می شوند. امکان خرید عمده، پذیرش نمایندگی پخش در سراسر ایران و حتی صادرات این محصول نیز وجود دارد. بیشترین مصرف رنگینک خرما در سفره های افطار، پذیرایی و نیم چاشت می باشد.

جهت سفارش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید
Call Now Buttonتماس بگیرید