عرضه محصولات حاصل از خرما ؛ از تولید به مصرف

بر اساس صنایع تبدیلی خرما که در کشور وجود دارد، عرضه محصولات حاصل از خرما با تنوع بالایی صورت میگیرد. در ادامه این مقاله بیشتر با محصولات تولید شده از خرما و بازار فروش آنها آشنا خواهیم شد.

ایران از بزرگترین کشورهای تولید کننده خرما در دنیا بوده که توانسته در این زمینه جایگاه شایسته ای را کسب نماید. خرما از جمله محصولاتیست که بخشی از تولید به مصرف رسیده و بخش دیگر آن جهت تولید فرآورده های خرما به کارخانه‌ انتقال داده میشود.

محصولات حاصل از خرما

محصولات حاصل از خرما

خرما میوه‌ای مقوی و سرشار از خاصیت است که علاوه بر مصرف مستقیم، میتوان فرآورده های متنوعی نیز از آن تهیه و تولید کرد. برخی از مهمترین محصولات حاصل از خرما عبارتند از:

شیره خرما: این محصول از بخش گوشتی خرما تولید شده و از نظر طعم و کیفیت ارتباط مستقیمی با نوع خرما و نحوه تهیه آن دارد. تولید شیره خرما به دو روش سنتی و کارخانه‌ای صورت میگیرد. تهیه شیره خرما در روش کارخانه‌ای بسیار به صرفه‌تر و در حجم انبوه‌ انجام میشود.

شکلات خرما: این فرآورده نیز از خرمای هسته گیری شده به همراه مغز بادام تولید میشود. معمولا دارای روکشی از شکلات ساده یا طعمدار است.

قند حبه ای خرما: یکی از منحصر به فردترین محصولات خرمایی است که خواص و مزه ای مشابه خرما دارد.

سرکه خرما: این محصول از تخمیر خرماهایی که در آب له شده تهیه میگردد.

خرما قطعه شده: در این روش خرما در قطعات کوچکی برش میخورد. به چیپس خرما نیز مشهور است. این فرآورده خرمایی در پخت کیک‌ و شیرینی‌ های خرمایی نیز به کار برده میشود.

خرما بار: ترکیبی از خرما و مغزهای مقوی به همراه عسل و کنجد. به بمب انرژی نیز معروف است.

خمیر خرما: از دیگر فرآورده های خرما بوده که با استفاده از خرماهای متوسط تهیه میشود. محصول فوق یک شیرین‌کننده بسیار طبیعی و سرشار از فیبر به شمار می‌آید.

همان‌طور که اشاره شد محصولات حاصل از خرما بسیار متنوع و فراوان هستند. در این مطلب بخشی از مهمترین و پرفروش ترین آنها را نام بردیم.

بازار فروش شیره خرما

شیره خرما یکی از بهترین محصولات به دست آمده از خرما محسوب میشود. بازار فروش شیره خرما با توجه به کیفیت آن در سطح بالایی قرار دارد. این محصول به خاطر خواص بسیار بالا و روش تولید آسان از محبوب‌ترین محصولات حاصل از خرماست. علاوه بر فروش شیره خرما در بازارهای داخلی میتوان به صادرات این محصول به خارج از کشور نیز اشاره کرد.

بخش عمده‌ای از فرآورده‌های خرما مانند شیره خرما در بسته‌بندی‌های شکیل و مناسبی قرار گرفته و صادر میگردند. این فرآورده به صورت بسته‌بندی و همچنین فله‌ای عرضه و به فروش میرسد. فروش عمده شیره خرما با قیمت بسیار مناسبی از تولید به مصرف صورت میگیرد.

بازار فروش شیره خرما

فروش ویژه محصولات تولید شده از خرما

در این مجموعه فروش ویژه محصولات تولید شده از خرما با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب انجام میشود بر همین اساس میتوان انواع محصولات تولیدی از خرما را به صورت عمده و اینترنتی سفارش داده و خریداری کرد. امروزه با توجه به انواع صنایع تبدیلی خرما که در کشور وجود دارد، محصولات بدست آمده از آن نیز متنوع می باشند. با توجه به این امر روز به روز بر تعداد مصرف‌کنندگان فرآورده‌های حاصل از خرما نیز افزوده خواهد شد.

بنابراین خریداران میتوانند با خرید عمده محصولات حاصل از خرما و عرضه آن در بازار از سود بسیار بالایی بهره‌مند شوند. کیفیت منحصر به فرد و سلامت محصولات خرمایی از مهمترین مشخصه‌های این مجموعه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما