تولید خرمای قطعه شده بسته بندی

خرمای قطعه شده یا همان چیپس خرما جایگزین مناسبی برای قند و شیرینی است. این محصول از خرمای استعمران درجه یک در شرایط بهداشتی تولید شده و به صورت بسته بندی ۲۵۰ گرم و ۱۰ کیلویی به فروش می رسد.

تولید چیپس خرما

چیپس خرما استعمران

چیپس خرما یا خرمای قطعه شده (Chopped Dates) در گروه فرآورده های خرمایی قرار می گیرد. این محصول اغلب در استان های بوشهر و خوزستان از خرماهای خشک و نیمه خشکی مثل خرمای سایر یا زاهدی تولید می شود. با هم مراحل تولید خرمای قطعه شده را مرور می کنیم:

 1. سورت و تمیز کردن خرما
 2. شستشو و خشک کردن محصول
 3. جداسازی هسته خرما
 4. قطعه قطعه کردن خرما با دستگاه یا به روش دستی
 5. خشک کردن چیپس و اضافه کردن آرد برنج یا آرد هسته خرما برای جلوگیری از چسبندگی محصول
 6. طعم دار کردن خرمای قطعه شده با افزودنی های طبیعی (کاکائو، دارچین و زنجبیل)

به طور کلی چیپس خرما به صورت قطعه شده تولید می شود، اما انواع دیگر خلالی و کشمشی نیز در بازار عرضه شده است. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی شده برای فروش آماده می شود. انواع بسته بندی خرما قطعه شده به شرح زیر است:

 1. فله کارتن ۱۰ کیلویی
 2. بسته بندی ۲۵۰ گرم سلفونی
 3. ظروف ۴۵۰ گرمی پلاستیکی
تولید چیپس خرما به صورت تازه و مطابق سفارش انجام می شود تا محصول دچار ماندگی یا آلودگی نگردد. آماده سازی سفارشات عمده تقریبا ۲ الی ۳ روز زمان نیاز دارند؛ بنابراین برای دریافت به موقع سفارشات، باید از چند روز قبل نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید.

جایگزین مناسب قند و شیرینی

چیپس خرما سایر

امروزه با پیشرفت علم پزشکی و اطلاع رسانی در خصوص سلامت تغذیه، کمتر کسی است که از مضرات مصرف قند آگاه نباشد. استفاده طولانی مدت و افراطی از قند و شیرینی سبب بروز مشکلات فراوانی در بدن می شود، از جمله:

 1. افزایش وزن
 2. بالا رفتن احتمال ابتلا به بیماری های قلبی
 3. ابتلا به دیابت
 4. بروز مشکلات پوستی
 5. افزایش چربی و کاهش سطح انرژی

پیدا کردن جایگزین مناسبی برای قند در برنامه غذایی امری آسان است. خرما یکی از میوه های طبیعی و مفید است که می تواند در کنار چای و دمنوش به عنوان قند و شکر جایگزین شود. چیپس و حبه خرما از جمله فرآورده های خرمایی پرطرفدار هستند که به برخی از خواص آنها اشاره می کنیم:

 1. انرژی زا و مقوی
 2. دارای آنتی اکسیدان و ویتامین
 3. سرشار از فیبر
 4. مفید برای دستگاه گوارش و سیستم ایمنی
با این توصیف، خرمای قطعه شده یک گزینه مناسب برای افراد دیابتی، سالمندان و حتی کودکان و ورزشکاران است. ۳۰ گرم از این محصول دارای ۸۵٫۵ کیلوکالری انرژی، ۲۰٫۴ گرم قند، ۰٫۱۱ گرم چربی، ۰و۰۷ گرم نمک و فاقد اسیدهای چرب ترانس می باشد.

خرید خرمای قطعه شده بسته بندی

خرمای قطعه شده

برای آسان شدن خرید و مصرف چیپس خرما، بسته بندی آن به دو شکل کارتن و ظروف انجام می شود. فروش فله در کارتن های ۱۰ کیلویی و انواع بسته بندی در پاکت های سلفونی ۲۵۰ گرم و ظروف ۴۰۰ گرمی می باشند. این فرآورده خرمایی در چهار طعم به بازار عرضه می شود:

 1. ساده
 2. دارچینی
 3. زنجبیلی
 4. کاکائویی

برای خرید و سفارش هر یک از این طعم ها می توانید درخواست خود را به کارشناس فروش مجموعه اعلام کرده و نوع بسته بندی مدنظر را مشخص نمایید. همانطور که اشاره شد تولید چیپس به صورت روزانه و تازه انجام می شود و زمان تحویل سفارش با توجه به حجم خرید به شما اطلاع داده خواهد شد.

قیمت خرمای قطعه شده بسته بندی و همچنین طعم دار، معمولا بیشتر از انواع فله و ساده می باشد. برای خریدهای عمده و پخش، درصد تخفیف مناسب در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند این محصول را در سراسر ایران تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما