خرما شکلات جنوب با ارزان ترین قیمت

خرما شکلات جنوب با کیفیتهای مختلف تولید میشود. خرما مغزدار شکلاتی در بسته بندی جدید و با ارزانترین قیمت روانه بازار شد. شما میتوانید انواع خرما شکلاتی جنوب را در برندها و کیفیتهای مختلف از گروه خرما آراد دریافت کنید. برای اطلاع از قیمت خرما شکلاتی مغزدار با ما در تماس باشید.

خرما شکلات جنوب

خرما شکلات جنوب

از انواع شکلاتهای پرطرفدار میتوان به شکلات خرمایی اشاره کرد. خرماهای مغزدار با روکش شکلات از جمله فرآورده های پرانرژی و مفید هستند. این محصولات نسبت به انواع دیگر شکلات ضرر کمتری دارند، چون از شکر در تهیه آنها استفاده نمیشود. کما اینکه در نوع با روکش شکلاتی تلخ، درصد کاکائو ۷۰ بوده و شکر کمتری دارد.

اغلب تولیدکنندگان خرما شکلاتی در مناطق خرماخیز جنوب کشور هستند. کارخانجات بسته بندی خرما در کرمان، بوشهر و بندرعباس علاوه بر آماده سازی انواع خرما، به تولید فرآورده های خرمایی را نیز مبادرت دارند. خرما شکلات جنوب در کیفیت و بسته بندی های متنوع عرضه میشود.

وجود مغز بادام و یا دیگر خشکبار در خرما سبب تشدید خواص آن خواهد شد. ازین رو تولیدکنندگان با در نظر گرفتن این مورد، سعی در تولید محصولی باکیفیت همراه با کالری مناسب هستند. مصرف خرما شکلاتی برای ورزشکاران و نوجوانان در حال رشد نیز مفید است.

مصرف مداوم خرما و بادام سبب استحکام استخوان ها و بهبود عملکرد دستگاه ایمنی خواهد شد.

قیمت انواع خرما شکلاتی را چگونه دریافت کنیم؟

خرما شکلاتی مغزدار

خرما شکلات جنوب در کیفیتهای مختلف تولید و به بازار عرضه میشود. انواع خرما مغزدار با روکش شکلات طعم دار با قیمتی مناسب به صورت عمده به فروش میرسد. به دلیل تنوع در طعم روکش شکلات خرمای مغزدار، قیمت تولید انها نیز متفاوت میباشد. به گونه ای که بسته بندی با طعمهای تلخ، قهوه و مخلوط قیمتی بالاتر نسبت به طعمهای شیری، موزی، توت فرنگی و کاکائو دارند.

بسته بندی های ۴۵۰ گرمی به تعداد ۹ بسته در کارتن تولید میشوند. این نوع در مقایسه با بسته های ۲۵۰ گرمی قیمت بالاتری را دارا هستند. وزن ۲۵۰ گرم به تعداد ۱۲ بسته در کارتن عرضه میگردد. کارتنهای فله نیز به صورت طعم تک یا مخلوطی از ۳ و ۶ طعم با وزن شش کیلوگرم تولید میشوند. این همه گوناگونی در طعم، بسته بندی و قیمت برای انتخاب راحتتر شما مشتریان گرامی انجام شده است.

خرما مغزدار با روکش شکلات شیری طعمی به یاد ماندنی را در خاطرتان به جا می گذارد.

برای دریافت لیست خرما شکلات با مغز بادام، میتوانید با مشاورین فروش مجموعه آراد خرما در ارتباط باشید. همچنین برای اعلام سفارش خود میتوانید با تکمیل و ارسال فرم مربوطه درخواست خود را ثبت نمایید. پس از بررسی درخواست ها مسئولین فروش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت.

نمایشگاه خرما بوشهر

نمایشگاه خرما بوشهر

به دلیل خرماخیز بودن منطقه بوشهر هرساله نمایشگاه های تخصصی خرما و صنایع وابسته به آن در این استان و شهرهای همجوار مانند شیراز برگزار میگردد. در این موقعیت تولیدکنندگان میتوانند ضمن گردهمایی، محصولات خود را در معرض فروش و معرفی به تمامی هموطنان قرار دهند. برگزاری این نمایشگاه ها برای آشناسازی بیشتر افراد به اهمیت مصرف خرما و داشتن تغذیه سالم کمک خواهد کرد.

انواع فرآورده های خرمایی ازجمله خرما مغزدار با روکش شکلات، خرماهای حبه ای، چیپس و خمیر خرما در این نمایشگاه عرضه میشوند. قیمتهای عرضه محصولات در نمایشگاه متفاوت است. بسیاری از مسافران این شهر جنوبی زیبا نیز در همین فرصت از محصولات خرمایی خرید میکنند. به دلیل رضایت از کیفیت و طعم بینظیر مشتقات خرما، برای خرید خرما شکلاتی اقدام مینمایند. این مجموعه اماده ارائه انواع محصولات خرمایی به مشتریان عزیز در تمام ایام سال میباشد.

تماس با ما