ارسال مستقیم خرما شکلاتی فله

خرما شکلاتی فله از جمله فرآورده های خرمایی پرفروش استان بوشهر می باشد. شکلات های خرمایی مغزدار با طعم های متنوع و با کیفیت بالا تولید شده‌اند. ارسال مستقیم این محصول به سرتاسر ایران امکان پذیر می باشد. شما می توانید خرما شکلاتی را با قیمت درب کارخانه خرید نمایید.

خرما شکلاتی فله

مرکز خرید خرما

انواع خرماهای مغزدار شکلاتی از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند. با توجه به خواص خرما و توصیه به مصرف روزانه آن به همراه بادام، تولیدکنندگان درصدد تولید محصولی جدید برآمدند. ترکیب خرما و بادام یا مغز خشکبار می تواند میان وعده ای مناسب برای تمام سنین باشد.

همچنین استفاده از روکش شکلات برای تزیین خرما مغزدار توانسته سبب تنوع این محصول گردد. انواع خرما شکلاتی فله مغزدار را در بسته بندی های متنوع و برندهای مختلف می توان در بازار خریداری نمود.

 1. انواع خرما مغزدار شامل: خرما با مغز بادام، پسته، فندق، تخم کدو، برگ زردآلو و نارگیل
 2. انواع خرما شکلاتی بسته بندی: خرما شکلاتی با مغز بادام، شکلات خرمایی طعمدار، خرما شکلاتی فله

محصولات خرمایی تنگسیر

خرما شکلاتی فله

کارخانه تولید فرآورده های خرمایی تنگسیر در بوشهر واقع شده است. خرمای کبکاب بوشهر به دلیل بافت نرم و شیره دار برای تهیه اکثر محصولات خرمایی استفاده می شود. این خرمای شکلاتی نیز با استفاده از خرمای تازه کبکاب و مغز بادام تولید می شود. استفاده از روکش شکلات طعم دار برای تزیین خرما مغزدار یک ایده جدید است.

کارخانه تولید خرما تنگسیر توانسته با تولید شکلات خرمای باکیفیت و ایجاد تنوع در محصول تولیدی، رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. این فرآورده خرمایی در ۵ طعم و در بسته بندی زیر به بازار عرضه می گردد:

 1. بسته بندی ۲۵۰ گرم
 2. 500 گرم
 3. فله کارتن ۸ کیلویی
 4. بسته بندی کادویی
 5. بسته های کودک

این محصول دارای تمامی گواهی های بهداشت، استاندارد و سیب سلامت برای صادرات نیز می باشد. خرما شکلات به اکثر کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی صادر شده است.

نحوه ارسال و دریافت محصولات خرمایی سفارش داده شده چگونه است؟

نحوه ارسال و دریافت محصولات خرمایی سفارش داده شده چگونه است؟

برای سفارش خرما شکلاتی فله لازم است، میزان خرید و محل دریافت را اعلام نمایید. ارسال فرآورده های خرمایی از کارخانه بوشهر یا انبار تهران به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد. همچنین در صورت داشتن شرایط دریافت نمایندگی می توانید درخواست خود را به مسئولین فروش اعلام کنید. برای نمایندگان فعال و پخش درصد تخفیف مناسب در نظر گرفته می شود. مراحل ثبت سفارش و دریافت محصول به شرح زیر است:

 1. تکمیل فرم مشاوره و فروش
 2. ارتباط با دپارتمان فروش
 3. اعلام نوع و مقدار سفارش
 4. دریافت پیش فاکتور
 5. انجام واریزی
 6. اعلام آدرس دقیق و روش ارسال
 7. دریافت محصول در کوتاهترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما