قیمت خرما شکلاتی ۱۵۰ گرمی چکوپالم

قیمت خرما شکلاتی پارسان برای فروش در نمایندگی های پخش اعلام شد. خرما شکلاتی در بسته بندی ۱۵۰ و ۲۸۰ گرمی به فروش می رسد. کیفیت و تنوع این محصول برای عرضه در بازار داخلی و همچنین صادرات مناسب می باشد. جهت سفارش و تهیه انواع خرما شکلاتی با ما در ارتباط باشید.

خرما با روکش شکلات برند پارسان و چکوپالم

خرما مغزدار چکوپالم

یکی از فرآروده های خرمایی مفید و پرطرفدار تولید خرما با مغز بادام و روکش شکلات است. این محصول با بهترین مغز بادام و خرمای تازه تولید می شود. استفاده از روکش شکلات برای تزیین این فرآورده، طعم دلچسب و لذیذی به آن داده است.

کارخانه پارسان دی، در راستای تولید و بسته بندی انواع خرما در کرمان تاسیس شده است. این مرکز تولیدکننده بهترین خرمای شکلاتی با مغز بادام در ایران است. استفاده از خرمای تازه مضافتی و کبکاب در تولید این فرآورده و مغز بادام شیرین، دلیل کیفیت بالای محصول می باشد. پودر کاکائو و شکلات شیری به کار رفته برای روکش خرما مغزدار نیز طعم لذیذی به فرآورده داده است.

انواع بسته بندی خرما شکلاتی

خرما با روکش شکلات در بسته بندی متنوع و جدید به بازار عرضه می شود. بسته بندی تکی خرما شکلاتی و سپس در بسته های ۱۵۰ گرمی سبک و بهداشتی، سبب استفاده و حمل آسان آن شده است. از کاغذ متالایز برای بسته بندی خرما شکلاتی جهت زیبایی و مصرف راحت آن، استفاده می شود. تعداد ۱۲ عدد از این بسته های ۱۵۰ گرمی، در کارتن برای ارائه به بازار قرار می گیرد.

همچنین بسته بندی کادویی ۲۸۰ گرمی خرما شکلاتی پارسان برای ارائه در بازارهای داخلی و صادارتی وجود دارد. این جعبه های کادویی نیز مناسب پذیرایی و فروشگاه های لوکس می باشد. تعداد ۶ عدد از بسته های کادویی خرما شکلاتی پارسان در کارتن مادر قرار می گیرد. همچنین برای فروش فله در بازار، خرما شکلاتی را در بسته بندی ۵ کیلویی ارائه می دهند.

قیمت خرما شکلاتی پارسان

انواع خرما شکلاتی

خرما شکلاتی پارسان دی در نمایندگی های فروش خرما در سراسر ایران و همچنین فروشگاه های زنجیره ای به فروش می رسد. قیمت مصرف کننده این فرآورده با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب است. برای نمایندگی های فروش خرما شکلاتی تخفیف از قیمت پشت جلد در نظر گرفته خواهد شد. برای دریافت لیست قیمت و اعلام سفارش خرید خرما شکلاتی می توانید با تکمیل فرم زیر یا برقراری ارتباط با مدیر فروش مجموعه، اقدام نمایید. درخواست های شما توسط تیم فروش بررسی شده و از طریق باربری برای شما ارسال میگردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما