ارسال مرغوب ترین شکلات خرما طعمدار

شکلات خرما طعمدار از جمله فرآورده های خرمایی بر پایه خرما با مغز بادام و روکش شکلات است. این محصول به دلیل تنوع درطعم و کیفیت توانسته در بازارهای جهانی نیز مورد استقبال قرار گیرد. امکان ارسال مرغوب ترین نوع خرمای شکلاتی به صورت فله یا بسته بندی به سراسر ایران وجود دارد. برای اعلام سفارش با ما در تماس باشید.

شکلات خرما طعمدار چه تفاوتی با انواع دیگر دارد؟

خرما شکلاتی طعمدار

یکی از فرآورده های خرمایی جدید که توسط این شرکت عرضه شده است، شکلات خرمایی طعمدار می باشد. این محصول خرمای مغزدار با روکش شکلات است. برای تنوع در این محصول از روکش طعمدار استفاده شده است. تفاوت این نوع با خرماهای شکلاتی دیگر به شرح زیر است:

 1. تنوع درطعم
 2. عدم استفاده از شکر
 3. استفاده از مواد اولیه کاملا تازه و بهداشتی
 4. عدم به کار بردن رنگ غیر خوراکی
 5. اسانس های طبیعی
 6. بسته بندی شیک
 7. دارای ایزوها و علامت استاندارد و بهداشت
 8. استفاده از طعم میوه های پرطرفدار

فروش شکلات خرمایی تنگسیر

استفاده از این فرآورده خرمایی خوشمزه در تمامی اوقات توصیه می شود. زیرا سرشار از انرژی بوده و به علاوه برای بدن هم مفید است. شما می توانید در موارد زیر خرماهای تک عددی را با خود به همراه داشته باشید:

 1. به وقت مطالعه
 2. سفر
 3. ورزش
 4. مدرسه
 5. به وقت کار
فروش این محصولات به صورت عمده و نقدی انجام می شود. چنانچه خرید جزیی داشته باشید از نزدیکترین نمایندگی به شهر شما یا از انبار تهران سفارشات ارسال خواهند شد. خریدهای عمده هم از کارخانه با باربری یا تیپاکس فرستاده می شوند.

بسیاری از خریداران، سایر فرآورده ها از جمله حبه خرما، چیپس خرما، انواع مغزدار و نان خرمایی را نیز برای فروشگاه های خود سفارش می دهند. آشناسازی مشتریان با این خوارکی های مفید بر پایه خرما، سبب می شود تا اهمیت سلامتی در جامعه افزایش یابد. وقتی میوه ای پرخاصیت مانند خرما وجود دارد، چرا باید از خوراکی های مضر و حاوی افزودنی های شیمیایی اسنفاده کرد؟

پس لازم است برای دوری از سرطان و بیماری های گوارشی، سبک زندگی خود را تغییر دهید و مصرف این میوه ارزشمند را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

برای ارسال سفارش و ثبت خرید چه مراحلی نیاز است؟

خرید خرما شکلاتی

جهت اعلام سفارش به مدیرفروش مجموعه و دریافت آن لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 1. تماس با مسئول فروش یا تکمیل فرم
 2. دریافت لیست قیمت محصولات
 3. اعلام مقدار سفارش از جانب مشتری
 4. دریافت پیش فاکتور
 5. پرداخت هزینه
 6. ارسال کالا برای مشتری
 7. ارسال بارنامه از سوی پشتیبانی شرکت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما