خرمای شکلاتی طعم دار با قیمت عمده

خرمای شکلاتی مغزدار در بسته بندی متنوع و با قیمت عمده توسط مجموعه آراد خرما به بازار عرضه می گردد. خرما مغزدار با روکش شکلات طعم دار از فرآورده های جدید جنوب می باشد. تنوع در این محصولات سبب جلب رضایت گروه گسترده ای از مشتریان گردیده است. جهت دریافت قیمت و آشنایی با محصولات می توانید از سایت بازدید نمایید.

خرما شکلاتی

خرما شکلاتی کاکائویی

تولید خرما با پوشش chocolate در کل امری آسان به نظر می رسد و برای مصارف شخصی در منزل امکان تهیه آن می باشد. اما در کارخانجات تولیدی انواع فرآورده های خرمایی، با در نظر گرفتن ذائقه و نیاز مشتریان، تولید می شود. استفاده از پوشش کاکائو برای خرما مغزدار طعمی دلچسب به محصول می دهد. استفاده از شکلات هایی با اسانس های مختلف سبب تنوع بیشتر این فرآورده شده است.

خرما شکلاتی

تولید خرماهای شکلاتی به صورت بهداشتی و کاملا مکانیزه می باشد. هسته گیری و آماده سازی خرما و قراردادن مغز بادام در میان آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. در ادامه با عبور خرمای مغزدار از زیر تونل انروبر، روکش شکلاتی روی آن ایجاد می شود.

سپس بسته بندی تکی هر شکلات خرما و مجدد قرار دادن در بسته های بزرگتر و کارتن و نهایتا شیرینگ توسط دستگاه های بسته بندی مکانیزه انجام می شود. بدین صورت یک محصول کاملا بهداشتی و باکیفیت وارد بازار می شود. این فرآورده قابلیت معرفی برای صادرات به سایر کشورها را نیز دارد.

خرمای شکلاتی مغزدار با چه طعم هایی عرضه می شود؟

 

خرما شکلاتی طعم دار

تولیدکنندگان زیادی انواع شکلات های خرمایی را با برندهای مختلف به بازار عرضه نموده اند. کیفیت و تنوع در طعم و نوع مغز، در بین محصولات تولیدی سبب رضایت مشتریان با هر ذائقه و سلیقه ای شده است.

ابتکار یکی از کارخانه های تولید خرما با شکلات (بعنوان اولین تولیدکننده این محصول)، استفاده از شکلات های طعم دار برای روکش این فرآورده می باشد. استفاده از اسانس های متنوع سبب طعم لذیذ و متفاوت این محصول شده است.

برخی از طعم های این فرآورده که تولید و در بازار موجود می باشد عبارتند از:

  1. خرما شکلاتی نسکافه ای
  2. کاکائویی
  3. توت فرنگی
  4. موزی
  5. شیری
  6. ارده ای
  7. قهوه

قیمت خرما شکلاتی مغزدار

خرمای شکلاتی

قیمت محصولات خرمایی با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. برای خرید عمده و فله ای هریک از این محصولات بر پایه خرما، می توانید میزان سفارش خود را به کارشناس فروش اعلام کنید. در لیست ارائه شده توسط مسئول فروش، شما دو قیمت دریافت خواهید کرد :

  1. قیمت مصرف کننده
  2. قیمت خرید عمده

برای اطلاع از درصد تخفیف نمایندگی های فروش و پخش، کافیست استان محل فعالیت و نوع سفارش را اعلام کنید تا شما را برای ادامه همکاری، راهنمایی کنیم.

برای ساماندهی سفارشات جزیی در تهران نیز چاره ای اندیشیده ایم؛ درخواست ها از دو انبار توسط پیک برای مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. بنابراین چنانچه برای جلسات و مراسم های خود نیاز به خرمای پذیرایی دارید، می توانید روی مجموعه آراد خرما حساب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما