سایت رسمی فروش حبه قند خرما به قیمت تولیدی

سایت رسمی حبه قند خرما آماده ارائه بهترین خرمای حبه ای فله و بسته بندی شده به مشتریان می باشد. امکان صادرات این محصول نیز فراهم شده است. برای دریافت قیمت آنلاین این محصول با ما همراه باشید.

حبه قند خرمایی از فرآوری رطب و خرمای تازه تولید می‌شود، خرمای مرغوب با رعایت اصول بهداشتی هسته گیری شده و به صورت خمیری در می آید. سپس از هسته های پودر شده خرما برای کاهش چسبندگی آن استفاده می شود. در نهایت به شکل حبه های قند مکعبی درآمده و جهت فروش در بازار های داخلی و خارجی در بسته بندی مختلف عرضه می گردد.

به خاطر جدید بودن این محصول سایت رسمی حبه قند خرما می تواند به عنوان یک مرجع، راهنمای خریداران و استفاده کنندگان باشد. این فرآورده در فروشگاه‌های سراسر کشور عرضه شده و همچنین امکان سفارش اینترنتی در سایت نیز فراهم گشته است.

آخرین قیمت حبه قند خرما باکیفیت

حبه قند خرمایی تمریران

طبق آخرین آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور، ایران دومین تولید کننده خرما در جهان است. که این امر موجب تولید و عرضه بهترین فراورده های خرمایی با نازلترین قیمت می شود. خرما میوه درخت نخل است و این درخت در اکثر نقاط جنوبی و گرمسیر کشور قابل کاشت می باشد.

از مهم ترین ارقام خرمای تولید شده در ایران می توان به رقم های زیر اشاره کرد:

 1. رطب مضافتی
 2. خرما استعمران
 3. پیارم یا مریمی
 4. کبکاب
 5. خرمای ربی
 6. مجول
 7. شاهانی
 8. خاصویی
 9. خرمای برهی
 10. گنتار

هر کدام بسته به شرایط اقلیمی و منطقه ای خاص آن استان تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که در تهیه حبه خرمایی، از خرمای با کیفیت و مرغوب جنوب استفاده می شود. آخرین قیمت حبه خرما با توجه به نرخ روز خرمای جنوب، ادویه جات، هزینه چاپ بسته بندی و لیبل و نرخ حقوق کارگری برآورد شده است. لیست های قیمت سال جاری را می توانید از کارشناسان فروش مجموعه دریافت کنید.

عرضه کننده قند خرما به قیمت کارخانه

شاخص گلیسمی خرما

ترکیبات شیمیایی گوناگونی در میوه خرما وجود دارد، که عمده ترین آنها عبارتند از :

 1. مواد قندی
 2. آب
 3. مواد سلولزی
 4. مواد معدنی و ویتامین‌ها
 5. پروتئین ها
 6. چربی
 7. ترکیب های پکتیکی
 8. نیکوتین

باید توجه داشت که مواد قندی درصد زیادی از ترکیبات خرما را شامل می شود. همچنین می توان نوع قند خرما را به  ترتیب درصد آن اعلام کرد:

 1. فروکتوز ۳۲/۷ درصد
 2. گلوکوز ۳۲ درصد
 3. ساکاروز ۲/۸ درصد

خرما به دلیل اینکه شاخص گلیسمی پایینی دارد، خوردن آن در افراد دیابتی موجب افزایش قند خون نمی شود. روی و منزیم موجود در خرما موجب تنظیم قند خون، در افراد مبتلا به دیابت نوع دو می شود. از این رو تولید این فرآورده با در نظر گرفتن خواص بی نظیر خرما برای افراد دیابتی، انجام شده است. حبه قند خرما دارچینی در کنترل قند خون بسیار موثر است.

شرکت تولیدی حبه قند خرما

ایران به خاطر دارا بودن رتبه دوم جهانی، در تولید خرما ، پتانسیل های بالقوه ی فراوانی دارد، که با ایجاد و توسعه کارخانه های فرآوری این محصول، به عنوان مهم ترین عرضه کننده در سطح جهان به بهترین قیمت مطرح باشد.

با توجه به اینکه خرما در استان های جنوبی کشور تولید می شود، با تأسیس و توسعه ی کارخانه های بسته بندی و فرآوری خرما در این مناطق، شرکت های تولیدی و عرضه کننده های اصلی حبه قند خرما میتوانند، موجب کاهش هزینه های تولید شوند. این مسأله موجب می شود که مراکز پخش حبه قند خرما بتوانند، این محصولات را با بهترین و ارزان ترین قیمت ها به دست خریداران برسانند.

سایت رسمی حبه قند خرما با آشناسازی فرآورده های خرمایی این دانش را در بین مصرف کنندگان ترویج داده است. مصرف خوراک سالم و طبیعی سلامتی بدن شما را تضمین خواهد کرد. خرما حبه ای، جایگزینی مناسب قند و شکر در کنار نوشیدنی های گرم برای تمامی سنین خواهد بود.

معرفی انواع حبه قند با طعم مختلف

سایت رسمی حبه قند خرما

حبه قند خرما اولین بار با طعم ساده به بازار معرفی شد. با درخواست و استقبال خریداران، کارخانجات و شرکت های تولیدی، حبه قند خرما را در بسته بندی های مختلف و با طعم های متنوع عرضه کردند. طعم هایی از جمله:

 1. هل
 2. دارچین
 3. زنجبیل
 4. آلو جنگلی

برای تولید آنها از بهترین ادویه های گیاهی استفاده شده و درصد آن متناسب با میزان خرما می باشد. ترکیب این ادویه جات با خرما، خواص محصول را دوچندان نموده است. امروزه انواع مختلفی از فرآورده های خرما در دنیا عرضه می شود. می توان با ایجاد سایت رسمی حبه قند خرما به معرفی بیشتر این محصول و رقابت با برندهای جهانی، کمک کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما