قیمت حبه خرما قهوه؛ بسته بندی ۳۰۰ گرم

قیمت حبه خرما بر اساس طعم و نوع بسته بندی تعیین میشود. این نرخ با در نظر گرفتن هزینه های تولید، خرید خرما و بسته بندی محصول برآورد خواهد شد. جدیدترین محصول حبه خرما قهوه در بسته بندی و ظروف ۳۰۰ گرمی به بازار عرضه شده است.

قیمت حبه خرما

قیمت حبه خرما

تولید محصولات خرمایی و نرخ گذاری آنها با در نظر گرفتن تمامی مراحل از خرید مواد اولیه تا عرضه در بازار انجام میشود. برای تهیه این فرآورده از خرمای تازه استفاده شده که از بهترین نخلستان های بوشهر خریداری میگردد. در کارخانه با دستگاه های مکانیزه مراحل هسته گیری و خمیرگیری  خرما صورت میگیرد. با تحلیل بازار و بازخورد مشتریان برای ارائه بسته بندی های متنوع و طعمهای مختلف تصمیم گیری میشود.

بنابراین تمامی این مراحل در نهایی شدن قیمت حبه خرما تاثیرگذار هستند. بار دیگر این عوامل را مرور میکنیم:

 1. هزینه خرید خرما
 2. مراحل آماده سازی و خمیرگیری خرما
 3. انتخاب و خرید طعم دهنده های طبیعی
 4. مخارج تهیه بسته بندی و چاپ لیبل
 5. هزینه های تولید و آماده سازی

این نکته را هم باید اعلام نمود که برای ارائه محصول با قیمت مناسب، کلیه هزینه مراحل تولید و اماده سازی با در نظر گرفتن عرف بازار و حداقل در نظر گرفته میشود. همین امر سبب رضایت مشتریان و ادامه تقاضای خرید خرما حبه ای طعمدار و ساده شده است.

تولید حبه قند خرما با طعم قهوه

حبه خرما قهوه

تاکنون حبه خرما با ۵ طعم پرطرفدار زیر عرضه میگردید:

 1. خرما حبه ساده
 2. حبه قند خرما دارچینی
 3. زنجبیلی
 4. هل
 5. الو جنگلی

با توجه به درخواست مصرف کنندگان، حبه خرما با طعم قهوه نیز تولید شد. این محصول تمام خواص و کیفیت خرمای حبه ای ساده را دارد. برای طعمدار شدن آن از پودر قهوه درجه یک استفاده شده است. قند حبه خرما قهوه در بسته بندی های سلفونی و ظروف ۳۰۰ گرمی آماده شده و وارد بازار میشود. قیمت این طعم نیز مشابه طعمهای دارچین، زنجبیل و الو است.

به افرادی که دوستدار طعم و عطر قهوه هستند، پیشنهاد میکنیم از محصول جدید خرما حبه ای مصرف نمایند. قهوه، همان دانه ای که محرک خوبی برای افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی به شمار میرود. همچنین سبب کاهش خطر ابتلا به افسردگی خواهد شد. با در نظر گرفتن خواص بسیار دانه قهوه محصولی جدید از خرمای حبه ای تولید شد که دارای خواص زیر است:

 1. کمک به چربی سوزی
 2. کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲
 3. کنترل وزن
 4. مقوی و انرژی زا
 5. ضد سرطان
 6. بهبود عملکرد سیستم گوارش
 7. کاهش خطر ابتلا به بیماریهای عصبی

فروش ویژه قند خرما در محصولات عطاری

محصولات عطاری

مجموعه مُرسا دِیت در نظر دارد برای خریداران محترم که محصولات خرمایی و مشتقات هسته خرما را تهیه میکنند، تخفیف ویژه در نظر بگیرد. این تخفیف شامل خریداران زیر خواهد شد:

 1. عطاری ها
 2. فروشگاه های محصولات ارگانیک
 3. خرماسرا
 4. فروشگاه محصولات طبیعی
 5. خواربار فروشی
 6. قنادی ها
 7. فروشگاه های طب سنتی

این جامعه هدف به دلیل عرضه محصولات طبیعی و سالم در بین مشتریان مشهور هستند. از این رو برای آشنایی بیشتر افراد با محصولات خرما و اهمیت سلامت آنها، از کلیه این اصناف برای معرفی و فرهنگ سازی مصرف مشتقات خرمایی دعوت به همکاری مینماییم. برای داشتن جامعه ای سالم باید همگان را به مصرف غذای سالم و طبیعی توصیه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر بخش فروش ویژه محصولات خرمایی را مطالعه نمایید. همچنین با تکمیل فرم ویژه اصناف نیز ما با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما