خرما شکلاتی تک نفره چکوپالم

خرما شکلاتی چکوپالم در بسته بندی تک نفره انتخاب مناسبی برای صادرات است. خرما با مغز بادام درختی و روکش شکلات در بانکه های ۱۵۰ گرمی و ۲۵۰ گرمی به بازار عرضه می شود. در ادامه با این محصول پرطرفدار بیشتر آشنا خواهید شد.

محصولات چکوپالم

محصولات چکوپالم

فرآورده های خرمایی چکوپالم از خرمای تازه تهیه می شوند، محصولات بر پایه خرما و بصورت مکانیزه تولید شده و دارای بسته بندی بهداشتی هستند. لیست این محصولات به شرح زیر است:

 1. خرما شکلاتی با مغز بادام درختی چکوپالم
 2. خرمای با مغز پسته و روکش شکلات
 3. خرما شکلاتی با مغز بادام زمینی
 4. شکلات فله با مغز گردو
 5. خرما شکلاتی بدون مغز
 6. فندق، شکلات و خرما
 7. چیپس خرما چکوپالم
 8. چیپس پالم طعمدار
 9. بیسکویت پالم
 10. پیچ پالم

تمامی این تولیدات دارای پروانه بهداشتی و سیب سلامت بوده و قابلیت فروش در بازارهای داخلی و صادراتی را دارند. بسته بندی متنوع خرمای چکوپالم با توجه به نوع سفارش و بازار هدف قابل تغییر می باشد. برای این منظور می بایست میزان سفارش و نوع درخواست خود را با یکی از مشاورین فروش مجموعه، مطرح کنید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنند.

قیمت خرمای تک نفره شکلاتی چکوپالم

خرما شکلاتی تک نفره چکوپالم در اوزان مختلف و در بسته بندی های مختلف تولید شده، که هر کدام برای مصارف مختلف مناسب هستند. بیایید با انواع بسته بندی ها آشنا شویم:

 1. بسته بندی فله ۵ کیلویی
 2. بانکه ۱۵۰ گرمی × ۱۲ عدد در کارتن
 3. کادویی چکوپالم ۲۸۰ گرم × ۱۲ عدد در کارتن
 4. شکلات ولنتاین کادویی + ساک دستی
 5. بانکه ای چکوپالم ۳۵۰ گرمی × ۶ عدد در کارتن

قیمت مصرف کننده خرمای تک نفره چکوپالم با توجه به نوع بسته بندی متفاوت است و برای خریدهای عمده و صادراتی دارای تخفیف مناسب می باشد. نرخ فروش این محصول نسبت به نمونه های مشابه و برندهای دیگر، قدری بالاتر است. این امر حاکی از کیفیت مواد اولیه و مراحل تولید است. پس می تواند گزینه ای مناسبی برای صادرات به کشورهای اروپایی و قابل رقابت با انواع تولیدشده در کشورهای عربی باشد.

خرید خرما شکلاتی تک نفره با مغز بادام درختی

خرما شکلاتی بانکه

همانطور که اشاره شد شکلات چکوپالم با مغز آجیل مختلفی تولید می شود. پرطرفدار ترین نوع، خرما با مغز بادام زمینی و روکش کاکائوست. خرید اینترنتی این محصول از طریق سایت نیز براحتی قابل انجام است. در تصویر، خرما شکلاتی تک نفره چکوپالم را با بسته بندی بهداشتی و بدون هسته با اطلاعات زیر مشاهده می کنید.

 1. نوع محصول : شکلات خرمایی چکوپالم
 2. ترکیبات : رطب مضافتی بدون هسته، مغز بادام درختی، پودر کاکائو
 3. وزن بسته بندی : بانکه ۱۵۰ گرم
 4. تعداد در کارتن : ۱۲ عدد
 5. شرایط نگهداری : مکان خشک و خنک
فروش این محصول به صورت عمده و حداقل ۳ کارتن بوده و ارسال از انبار کرمان انجام می شود. خرمای چکوپالم با مغز بادام درختی می تواند یک جایگزین مناسب برای قند و شکر باشد. شکلات سلامتی را حتما یکبار امتحان کنید.

خرما تک نفره مجلسی

خرما چکوپالم

شاید برای شما هم پیش آمده که در مجالس و جلسات اداری، دنبال یک خوراکی بهداشتی و خوش طعم باشید. گزینه ای که علاوه بر خوشمزه بودن، مقوی و مفید هم باشد. خرمای تک نفره از نوع ساده یا شکلاتی یک پیشنهاد مناسب برای این گونه مجالس است.

امروزه نیز با اجباری شدن رعایت نکات بهداشتی، اندک کسی از خرما و مواد خوراکی فله و روباز استفاده می کند. بسته بندی های تکی و شیک برای فرآورده های خرمایی، از جمله خرما مغزدار، شکلات خرمایی، معجون خرما و قند حبه ای خرما، امری مهم و مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما