مرکز خرید خرما مغزدار با روکش شکلات

مرکز خرید خرما مغزدار با تولید محصولات جدید، آماده همکاری با مشتریان می باشد. انواع خرما مغزدار با روکش شکلات را در بسته بندی ۱۵۰ و ۲۵۰ گرمی با قیمت مناسب می توانید خریداری نمایید. مرکز خرید آرادخرما قابلیت ارائه انواع خرما مغزدار شکلاتی را برای بازار داخلی و صادرات دارا می باشد.

انواع خرما مغزدار با روکش شکلات را بشناسید

خرماهای مغزدار از جمله فرآورده های خرمایی جدید هستند که اکثرا توسط کارخانجات جنوب ایران تولید می شوند. از خرمای تازه به همراه مغز بادام یا گردو در تهیه این محصول استفاده می شود. روکش شکلات تلخ و شیری یا شکلات های طعم دار نیز برای تزیین خرما مغزدار به کار می رود.

خرما مغزدار

این امر سبب تنوع کیفیت فرآروده تولیدی شده است. به طوریکه طعم دلچسب و لذیذ این محصولات ذائقه های بسیاری را جذب نموده است.

به طور کلی انواع خرما مغزدار شامل:

 1. خرما با مغز بادام
 2. خرما با خلال پسته
 3. خرما با برگه زردآلو
 4. خرما حاوی کنجد و نارگیل
 5. خرما شکلاتی با مغز بادام
 6. شکلات خرمایی طعم دار

خرما مغزدار

در تهیه انواع مغزدار اغلب از خرماهای پیارم و مجول استفاده می شود. این نوع به دلیل بالا بودن هزینه تولید عموما جنبه پذیرایی و صادرات را دارد. در انواع خرما مغزدار با روکش شکلات، تنوع در طعم شکلات به کار رفته و نوع بسته بندی وجود دارد. شما می توانید با توجه به بازار هدف، نوع سفارش مورد نظر خود را اعلام نمایید.

خرماهای شکلاتی باکیفیت و معروف شامل برندهای زیر است:

 1. خرما شکلاتی با مغز بادام دی
 2. خرما شکلاتی تحفه
 3. شکلات خرمایی تنگسیر
 4. خرما شکلاتی لیمر
 5. خرما شکلاتی بتیس
 6. شکلات خرما آی سودا

برندهای پارسان دی و تنگسیر با بسته بندی و کیفیت متنوع قابلیت معرفی به بازار صادراتی را نیز دارند. صادرات خرما مغزدار سبب رونق بازار خرما و معرفی محصولات ایرانی در جهان گردیده است.

مرکز خرید خرما مغزدار کجا واقع شده است؟

شکلات خرمایی

همانطور که اشاره شد اکثر تولیدکنندگان خرما مغزدار در شهرهای خرماخیز جنوب ایران واقع شده اند. دسترسی به این کارخانه جات و بررسی تنوع محصولات اغلب امکان پذیر نیست.

در همین راستا مرکز خرید خرما آراد با اتکا به تجربه چندین ساله خود و در نظر داشتن سلایق مشتریان در سراسر دنیا، توانسته است با تولیدکنندگان بسیاری همکاری نماید. این مرکز ضمن حمایت از برندهای مختلف و معرفی کیفیت های برتر، قادر است انواع خرما مغزدار شکلاتی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرا دهد.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از نحوه سفارش و دریافت محصولات می توانید از راه های تماس موجود استفاده کنید. همچنین با تکمیل فرم مربوطه و ثبت نوع سفارش خود، کارشناسان فروش ما با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما