خرما شکلاتی
چهارشنبه , اکتبر 27 2021
خانه / خرما شکلاتی دی / فروش خرما مغزدار پذیرایی دی

فروش خرما مغزدار پذیرایی دی

خرما مغزدار پذیرایی در بسته بندی شیک و با تنوع طعم به فروش می رسد. خرما مغزدار پذیرایی شکلاتی در بسته بندی کادوئیف برای مجالس مناسب می باشد. یکی از برندهای معروف این محصول، خرما مغزدار شکلاتی دی است. این برند با استفاده از بهترین مواد اولیه و ایجاد تنوع در بسته بندی محصول توانسته در بازار داخل و صادرات جایگاه ویژه ای به دست آورد.

خرما مغزدار پذیرایی

خرما مغزدار پذیرایی

یکی از انواع خرماهای مغزدار با روکش شکلات خوب و باکیفیت که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و عرضه می شوند، خرما مغزدار دی می باشد. این شکلات خرمایی، شامل محصولات متنوعی بوده که هر یک از زمینه های مصرفی متفاوتی نیز برخوردار می باشد.

خرما مغزدار پذیرایی

خرما مغزدار پذیرایی دی در نمونه های بسته بندی کادویی، 180 گرمی و فله ارائه می شود. بسته بندی کادویی خرما مغزدار شکلاتی بسیار شیک و مناسب پذیرایی در مجالس می باشد. همچنین این نوع بسته بندی در بازارهای صادراتی نیز از استقبال خوبی برخوردار شده است.

خرما مغزدار دی خرما مغزدار پذیرایی

بسته بندی کادویی دی شامل 28 عدد خرما مغزدار شکلاتی بسته بندی شده است. وزن بسته 280 گرم است. تعداد 12 عدد در مادر کارتن اصلی برای ارائه به مغازه ها قرار میگیرد. قیمت فروش عمده خرما مغزدار پذیرایی دی با تخفیف 20 درصدی از قیمت مصرف کننده می باشد. همچنین برای خرید بالای 10 کارتن، اشانتیون نیز در نظر گرفته شده است.

فروش خرما مغزدار

فروش خرما مغزدار پذیرایی در نمایندگی های معتبر در سراسر کشور با قیمت درب کارخانه می باشد. در واقع تولیدکنندگان خرما مغزدار شکلاتی دی برای نمایندگان فعال خود تخفیف فروش در نظر گرفته اند. این امر سبب می شود تا در سراسر ایران بتوان خرما را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه داد. سود حاصل از فروش خرما مغزدار با در نظر گرفتن درصدهای تخفیف برای نمایندگان فروش لحاظ شده است.

خرما مغزدار پذیرایی

خرما مغزدار پذیرایی دی، محصولات خود را در بهترین کیفیت و متنوع ترین بسته بندی ارائه می نماید. این برند به خوبی توانسته در بازار ایران بهترین جایگاه را از آن خود نماید. در حال حاضر صادرات آن نیز به کشورهای دیگر به صورت مجوزدار و رسمی، موقعیت های پخش و فروش عمده آن را فراهم کرده است. شما تجار و خریداران محترم می توانید برای دریافت قیمت فروش خرما مغزدار و نحوه دریافت نمایندگی پخش با ما در ارتباط باشید.

منبع: سایت drydates.ir

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرید خرما شکلاتی دی

سایت خرید خرما شکلات دی عمده

خرید خرما شکلات مغزدار توسط این سایت به صورت عمده امکان پذیر است. خرما شکلاتی …

Call Now Buttonتماس بگیرید