خرما شکلاتی
چهارشنبه , اکتبر 27 2021
خانه / خرما مغزدار شکلاتی / شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های جدید

شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های جدید

شکلات خرمایی تنگسیر یکی از از تولیدات استان بوشهر است. ترکیبات این شکلات شامل خرمای کبکاب تازه، مغز بادام و روکش شکلات می باشد. استفاده از طعم های جدید برای روکش خرمای مغزدار، سبب متفاوت بودن این محصول گردیده است. این محصول یک پیشنهاد ویژه برای بازار داخل و صادرات است.

شکلات خرمایی

خرما با روکش شکلات طعمدار

یکی از فرآورده های خرمایی پرطرفدار، خرما مغزدار با روکش شکلات است. این محصولات به دلیل کیفیت و تنوع از استقبال خوبی در بازار برخوردار شده اند. خرما جز میوه هایی است که دارای پروتئین و مواد معدنی می باشد. خرما به همراه مغز بادام برای بهبود سیستم گوارش و ایمنی بدن مفید است. خرمای مغزدار با روکش شکلات دارای کالری و انرژی مناسب می باشد. ازین رو خرید خرمای شکلاتی اکثرا توسط ورزشکاران و جوانان صورت می گیرد. استفاده از شکلات های خرمایی توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

خرما مغزدار

تنوع در طعم و کیفیت شکلات های خرمایی تنگسیر یکی از نقاط قوت فروش این محصول در بازار به شمار می رود. میزان کالری این محصول بقدری است که میتواند در میان وعده ها مورد مصرف قرار گیرد.

شکلات خرمایی تنگسیر

یکی از برندهای پرطرفدار شکلات خرمایی، برند تنگسیر بوشهر می باشد. این کارخانه با تکیه بر تجارب چندین ساله خود در تولید خرما توانسته جایگاه ویژه ای را به دست بیاورد. در نظر گرفتن سلایق مشتریان توانسته مزید بر این علت شود.

دارا بودن استانداردهای بهداشتی در تهیه محصول رضایت خریدارن را به دنبال دارد. این امر سبب معرفی شکلات خرمایی تنگسیر به بازارهای صادراتی نیز شده است.

خرما شکلاتی

شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های توت فرنگی، موزی، شیری، کاکائویی و نسکافه تولید می شود. این شکلات در بسته بندی با وزن های 250 و 400 گرمی ارائه می گردد. تعداد شکلات خرمایی در هر بسته 25 عدد است. و تعداد 15 بسته 250 گرمی در هر کارتن مادر قرار می گیرد.

خرمای مغزدار شکلاتی

خرما شکلاتی تنگسیر با استفاده از بهترین خرمای نخلستان های بوشهر تهیه می شود. برای تجربه طعم دلچسب این محصول و اطلاع از قیمت شکلات خرمایی با ما همراه باشید.

منبع: سایت drydates.ir

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

محصولات دلوکا

خرید انواع محصولات خرمایی دلوکا

انواع محصولات خرمایی با برندهای معتبر در این مرکز عرضه می شود. خرما شکلاتی، حبه …

Call Now Buttonتماس بگیرید