فروش خرما بار کنجدی و شکلاتی

خرما بار و معجونهای خرمایی جز محصولات تک نفره و مجلسی هستند. بسیار مقوی و انرژی زا، مناسب برای تمام اوقات و ذائقه ها تولید میشوند.

خرما بار چیست؟

خرما بار کنجدی

آیا تابحال پیش آمده که به دنبال میان وعده ای مقوی و خاص باشید؟ آیا برای دریافت انرژی روزانه، ترجیح میدهید خوراکی های سالم و خالص را انتخاب کنید؟

خرما بار یا انرژی بار معمولا به ترکیبی از کنجد، عسل، خمیر خرما، آرد و مغزهای آجیل اطلاق میشود. محصولی کاملا طبیعی و سالم بدون افزودنی های غیر مجاز. عاری از گلوتن و شکر که با خیالی آسوده میتواند در برنامه غذایی گنجانده شود. تولیدکنندگان محصولات خرمایی، این فراورده را با روشهای متفاوتی تهیه میکنند. در واقع ترکیبات به کار رفته متغیر هستند.

نوعی از خرما بار که طرفداران زیادی دارد، دارای روکش شکلاتی میباشد. پس از میکس کردن کنجد با خرما در نهایت از کاکائو یا شکلات تلخ برای تزیین آن استفاده میشود. فرآورده ای مقوی و انرژی زا که برای کودکان و نوجوانان بسیار ایده آل خواهد بود.

خرما با کنجد و عسل

همانطور که اشاره شد نوعی دیگری از این محصول، ترکیب شده از خرما با کنجد و عسل است. این فرآورده به معجون کنجدی خرمایی معروف بوده و بسیار طرفدار دارد. معجون های خرمایی را در وعده عصرانه یا برای پذیرایی در جلسات میتوانید سرو کنید. همچنین به دلیل دارا بودن بسته بندی تک نفره و بهداشتی، برای تغذیه دانش آموزان مناسب میباشد.

ویژگی های این معجون به شرح زیر است:

 • ترکیبات: خرما، کنجد، عسل
 • وزن خالص: 20 گرم
 • تعداد در جعبه: 24 عدد
 • ماندگاری: 9 ماه

تولید حلوا خرما قالبی

خرما بار

نوع دیگری از مشتقات خرمایی، حلوا قالبی است. این محصول از آرد گندم و نخودچی، خرما، مغز تخمه کدو، آفتابگردان و کنجد تهیه میشود. در مواردی برای تزئین از گل محمدی، پودر پسته و نارگیل نیز استفاده شده است. حلوای خرما مجلسی نیز با بسته بندی کادویی و ویژه به بازار عرضه میگردد. برخی دیگر از فرآورده های حاصل از خرما بوشهر عبارتند از:

 1. رنگینک خرما بوشهری
 2. حلوا انگشت پیچ بوشهر
 3. رولت خرمایی
 4. حلوا خرما با روکش کنجد
 5. حلوا سکه ای ویژه
 6. توپک خرمایی
 7. خرما شکلاتی

تمامی این محصولات بر پایه خرما، مطابق سفارش و تازه تولید میشوند. از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده و دارای بسته بندی تک نفره هستند. خرمابار و معجون های کنجدی را میتوانید با تخفیف ویژه بصورت عمده خریداری کنید. امکان معرفی محصول در بازارهای صادراتی نیز وجود دارد.

کشورهای حوزه خلیج فارس معمولا از محصولات خرمایی جدید با بسته بندی منحصر به فرد، استقبال میکنند. بنابراین تولیدکنندگان و تاجران این حوزه میتوانند سهم ویژه ای از این بازار داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما