عرضه انواع نان خرمایی بسته بندی

نان خرمایی بسته بندی شده محصولی جدید در لیست فرآورده های خرمایی است. این فرآورده ترکیبی ساده از آرد، آب و خرما و سرشار از انرژی می باشد. نان و کلوچه های خرمایی برای سفارشات عمده و به روز تولید می شوند. پس برای آشنایی با این محصول و ثبت سفارش، با ما همراه شوید.

آشنایی با نان خرمایی

نان خرمایی خوشمزه

پخت نان محلی از دیرباز تا کنون در مناطق مختلف کشور انجام می شود. برخی از نان های سنتی به صورت مختلط با مواد خوارکی دیگر تهیه می گردد. مثلا نان خرمایی یا کلوچه خرما که در اکثر استان ها با اشکال و ترکیبات متفاوت پخته می شود. این فرآورده از دو بخش تشکیل شده است:

 1. خمیر (آرد نول، آب، روغن)
 2. مواد میانی (خمیر خرما، پودر دارچین، هل، آب)

کلوچه هم نوعی نان و شیرینی است که با اضافه کردن ترکیباتی به مواد نان تهیه می شود. بنابراین نان خرمایی را در واقع نوعی کلوچه می توان به شمار آورد که با اضافه شدن خرما به خمیر نان درست شده است. از انواع کلوچه خرمایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کلوچه خرمایی دزفول
 2. زابلی
 3. عربی
 4. خانگی
 5. بوشهری
 6. شوشتری
 7. نان خرمایی کرمانشاهی

هر یک از این کلوچه ها ترکیب و طعم متفاوتی دارد که با توجه ذائقه های مشتریان تولید شده است. نان خرمایی یک محصول ساده اما مقوی برای تمامی سنین می باشد. برای عصرانه و یا هنگام کار و ورزش، می توانید آن را میل کنید.

خرید عمده انواع نان و کلوچه خرما

نان خرمایی ساده

پخت این محصول برای سفارشات عمده و به صورت تازه انجام می شود. انواع کلوچه و نان خرمایی عبارتند از:

 1. نان خرمایی ساده
 2. گردویی
 3. پسته ای
 4. کنجدی
 5. مجلسی
 6. رولی
 7. نان خرمایی بسته بندی

بسته بندی نون خرمایی معمولا در جعبه های ۳۵۰ و ۵۰۰ گرمی عرضه می شود. بسته های ۳۵۰ گرمی حاوی ۲۰ عدد نان خرمایی تازه هستند. تعداد در کارتن ۲۰ بسته و مدت ماندگاری آن ۳ ماه در محیط خشک و خنک می باشد. برای خرید عمده نان و کلوچه خرمایی، می بایست سفارش خود را از ۳ روز قبل به واحد تولید اعلام کنید.

تولید نان خرمایی بسته بندی با توجه به میزان سفارش و به روز انجام می شود. بنابراین در خصوص کیفیت و تازگی محصول این اطمینان به شما داده خواهد شد که یک فرآورده سالم و خوشمزه را خریداری می نمایید.

مرکز پخش نان خرمایی بسته بندی

نان خرمایی بسته بندی

این مجموعه یکی از عرضه کندگان انواع فرآورده های خرمایی در کشور است. تلاش این مجموعه همواره در تامین و فروش محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات خرماییست. از جمله محصولات پرفروش می توان به ارقام زیر اشاره کرد:

 1. خرما حبه ای
 2. شکلات خرمایی مغزدار
 3. چیپس خرما
 4. معجون خرما کنجدی

نان خرما بسته بندی شده از جدیدترین محصولات می باشد که برای پخش در سراسر ایران، قابل عرضه است. با توجه به تنوع این فرآورده، لازم است که طی صحبت با کارشناسان فروش، کیفیت و نوع کلوچه خرمایی مدنظرتان را مشخص نمایید. پس از ثبت سفارش، زمان آماده سازی با توجه به حجم درخواست، به شما اعلام می شود.

حداقل سفارش نان خرمایی ۵ کارتن در نظر گرفته شده است. برای حجم های بالاتر با توجه به صف تولید سفارشات، بین ۳ تا ۷ روز، زمان تحویل متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید نان خرمایی خوشمزه

 

خرما با طعم خوشمزه و شیرین سرشار از انرژیست. استفاده از خرما در تولید کلوچه و نان های خرمایی سبب حذف شکر در ترکیبات خواهد شد. این یعنی یک محصول سالم و طبیعی در دسترس شماست.

قیمت تولید این محصولات با توجه به نوع نان خرمایی، بسته بندی و حجم سفارش تعین می شود. معمولا قیمت مصرف کننده روی بسته ها درج نمی شود؛ چون اکثر فروشگاه های این محصولات را به صورت کیلویی و تکی هم به فروش می رسانند. قیمت خرید عمده با لحاظ شدن درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.  برای تهیه انواع کلوچه و نان خرمایی بسته بندی یا فله می توانید با ما در ارتباط باشید و یک محصول جدید و سالم را به لیست مواد خوراکی خود اضافه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما