خرما با روکش شکلات تلخ 70%

خرما با شکلات تلخ یک ترکیب پرانرژی و بی نظیر برای خاص پسندان است. این محصول به صورت سفارشی برای سرو در قهوه خانه ها و کافی شاپ ها نیز با حذف مغز بادام تولید میگردد.

خرما با شکلات تلخ

خرما با شکلات تلخ

شکلات خرمایی یک فرآورده پرطرفدار در بین دوستداران خرماست. تنوع در طعم روکش شکلات این فرآورده با توجه به ذائقه و درخواستهای مشتریان انجام شده است. یکی از پرطرفدارترین طعمها، خرما با شکلات تلخ است. اغلب مشتریان این محصول را برای پذیرایی در مراسمات و حتی رستورانها خریداری مینماند.

این محصول خرمایی به دو شکل قابل تولید و عرضه میباشد:

  1. با مغز بادام و روکش شکلات 70 درصد
  2. روکش شکلات دارک و بدون مغز

مورد دوم بنا به درخواست کافه ها و قهوه خانه ها تولید میشود. این نوع برای سرو در کنار نوشیدنی های گرم و تلخ بهترین گزینه است. بسته بندی این فرآورده خرمایی نیز تفاوت دارد:

فواید شکلات تلخ

همانطور که اشاره شد با ترکیبی مقوی و انرژی زا روبرو هستید. زمانیکه درصد کاکائو در یک شکلات بالا باشد، واژه دارک به آن اطلاق میگردد. معمولا درصد این تلخی متفاوت تولید میشود. در تهیه آن از هیچ گونه شیر یا شکر استفاده نمیگردد.

خرما و کاکائو خواص بسیاری داشته و برای بدن مفید میباشند. برخی از فواید شکلات تلخ به شرح زیر است:

  1. بهبود گردش خون
  2. کمک به سلامت دندان
  3. تعادل در قند خون
  4. تامین انرژی روزانه
  5. جلوگیری از ریزش مو
  6. ایجاد شادابی و درخشندگی در پوست
  7. فوق العاده برای تعادل وزن
  8. سرشار از آنتی اکسیدان

با توجه به این خواص و طعم بی نظیر شکلات، این محصول ارزش یکبار امتحان کردن را دارد. این ترکیب را میتوانید بعنوان عصرانه و میان وعده ای مقوی به دوستان و فرزندان خود نیز توصیه کنید.

تولید خرما شکلاتی بدون مغز

قیمت خرید خرما شکلاتی

یکی از انواع خرماهای شکلاتی دارک، مدل بدون مغز است. این محصول به صورت سفارشی در حجم بالا و برای صادرات قابل تولید می باشد. هرچند اغلب مشتریان نوع با مغز بادام را میپسندند. به دلیل طعم عالی و خواص بادام، درخواست تولید خرما مغزدار بیشتر است.

بنابراین همیشه با توجه به نوع بازار هدف و ذائقه مشتریان، محصول را انتخاب کنید. در برخی از کشورها، انواع مغزدار و رد برخی خرمای ساده شکلاتی مورد استقبال قرار گرفته است. برای درخواست تولید و ثبت سفارش هر یک از محصولات شکلاتی، کافیست حجم و مدل انتخابی را به واحد فروش اعلام نمایید.

با توجه به حجم درخواستهای مشتریان، سفارشات در صف تولید قرار میگیرند. پس از تولید، آماده سازی و بسته بندی به ترتیب برای خریداران ارسال میشوند. بسیاری از مشتریان از نحوه نگهداری محصولات خرمایی سوال میپرسند. در بخش دیگری به توضیح این مطلب پرداخته ایم که مطالعه آن را به شما نیز پیشنهاد میدهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما