قیمت چیپس خرما سنتی + خرید و فروش

چیپس خرما سنتی در کارگاه های منطقه خوزستان تولید میگردد. در این روش هسته گیری و برش خرما بدون کمک دستگاه انجام میشود. قیمت چیپس خرما بر اساس مقدار سفارش و نوع بسته بندی متفاوت است.

چیپس خرما سنتی

چیپس خرما صادراتی

از آنجایی که چیپس خرما جز محصولاتی است که در بازار داخلی و صادراتی طرفداران بسیاری دارد، اغلب افراد به دنبال بهترین قیمت روز این محصول هستند. ممکن است خیلی از مشتریان حتی تاکنون نامی از چیپس خرما را نشنیده باشند. در این مقاله پیرامون خرمای قطعه شده و نحوه سفارش آن گفته ایم.

این خوراکی خوش طعم و پرخاصیت، از خرمای هسته گیری شده تهیه میشود. سپس در ورش صنعتی با استفاده از دستگاه مخصوص خرمای استعمران را به شکل قطعات کوچک در میاورند. در هر دو روش قبل از هسته گیری خرما، آن را شسته و تمیز میکنند. بعد از قطعه شدن خرما و تبدیل به چیپس، آن را در زیر دستگاه ضدعفونی قرار میدهند. این مراحل سبب تولید یک محصول مرغوب با ماندگاری بالا خواهد شد.

برای رفع چسبندگی خرماهای قطعه شده، از آرد یا پودر هسته خرما کمک گرفته میشود. اینگونه علاوه بر حفظ ارزش غذایی محصول، به کیفیت و مانایی آن نیز توجه میشود.

قیمت چیپس خرما

مواد اولیه تولید چیپس خرما موجب شده این محصول از قیمت بالایی برخوردار نباشد. اما مواردی مانند نوع بسته بندی و یا کیفیت خرمایی که در تولید آن استفاده شده، میتواند بر قیمت نهایی محصول اثرگذار باشد.

هرچند قیمت چیپس خرما سنتی ارزان به نظر میرسد، اما خواص بسیار زیادی هم دارد. در این قسمت به برخی از این خواص اشاره مینماییم:

  1. افرادی که میخواهند کاهش وزن داشته باشند، حتما استفاده از این محصول را در رژیم غذایی خودشان قرار دهند. زیرا این محصول با دارا بودن میزان زیادی فیبر، انرژی افراد را برای یک روز بینظیر بسیار بالا میبرد.
  2. افرادی که مشکلات معده دارند و سوزش شدید در سر معده خودشان احساس میکنند. میتوانند با خوردن این محصول عوارض بیماری خودشان را کاهش دهند.
  3. استفاده از این چیپس سنتی خرما به دلیل داشتن میزان کلسیم بالا میتواند برای درمان پوکی استخوان بسیار عالی عمل کند.
  4. استفاده از این محصول میتواند گردش خون شما را بسیار بالا ببرد.
  5. انرژی زا بودن این خوراکی بی نظیر به دلیل وجود گلوکز و فروکتوز در آن است.
  6. اگر میخواهید موهای آسیب دیده شما ترمیم شود، حتما از این چیپس استفاده کنید! زیرا ویتامین B موجود در آن میتواند در این مورد بسیار عالی عمل کند.

همه فوایدی که در بالا گفته شد مربوط به محصول چیپس خرما هستند. البته این موارد تنها چند نمونه کوچک از ویژگی های فوق العاده خرما هستند. شما میتوانید انواع فرآورده های خرمایی را در منزل هم آماده کنید.

 خرید و فروش چیپس خرما عمده

در کشورهای زیادی خرید و فروش چیپس خرما به صورت عمده به دلیل خاصیتهای فراوان آن صورت میگیرد. مسئله جالبتر این است که بیشترین میزان صادرات این محصول از ایران به کشورهای بزرگ دنیا مانند کشور روسیه و ترکیه صورت گرفته است. این مسئله نشان دهنده مرغوبیت چیپسهای خرمای موجود در کشور ما میباشد.

بعضی از مدلهای این چیپس سنتی خرما خوشمزه برای بهتر خشک شدن داخل آرد نیز غلتانده میشوند. این خوراکی را میتوانید حتی بیرون از یخچال هم نگهداری کنید. در این صورت باید دمای محیط خنک و به دور از تابش آفتاب باشد. این محصول در بیشتر موارد به عنوان جایگزین برای قند در نظر گرفته میشود. اکثر افرادی که دچار بیماری دیابت هستند، مصرف چیپس خرما به جای قند به آنها توصیه میگردد. تجربه افراد نشان داده این محصول به نوبه خودش فوق العاده عمل کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما