قیمت شیره خرما عمده

قیمت شیره خرما با توجه به کیفیت و درصد بریکس آن متفاوت است. شیره خرما به دو روش سنتی و صنعتی تولید شده و چنانچه غلظت آن کم باشد، زود کپک می زند و ماندگاری کاهش می یابد.

شیره خرما مانند میوه آن، فواید فراوانی دارد و از ارزش‌ غذایی بالایی نیز برخوردار است. این محصول یک وعده‌غذایی کامل و مقوی محسوب می‌شود و نقش بسیاری در سلامتی بدن دارد. از آنجایی که شیره خرما ارگانیک ایران از باکیفیت‌ترین شیره‌های بازار جهانی به‌شمار می‌رود، کشورهای بسیاری خواهان خرید این محصول هستند و یک محصول صادراتی محسوب می‌شود. قیمت محصولات فرآوری شده خرما یکی از دغدغه‌های مهم خریداران و مشتریان است و به عوامل مختلفی وابسته است.

در ادامه به تولید شیره خرما خالص، بسته‌بندی شیره جات و قیمت آنها می‌پردازیم.

تولید شیره خرما صددرصد خالص

شیره جات طبیعی

شیره خرما از جمله خوراکی‌هایی است که طبع گرمی دارد و در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان به همراه ارده بسیار مصرف می‌شود. این خوراکی مانند خرما در درمان بیماری‌های فراوانی اثرگذار است و می‌تواند آنها را بهبود ببخشد. از جمله مشکلاتی که با مصرف دوشاب بهبود پیدا می‌کنند، عبارتند از:

  • کم‌خونی و فقر آهن
  • درد مفاصل
  • رفع خستگی و ضعف بدن
  • درد و سردی معده

شیره خرما صددرصد خالص هم به‌صورت سنتی در منازل و هم به‌صورت صنعتی در کارخانه تولید شده و هیچگونه مواد افزودنی را شامل نمی‌شود. این محصول پس از تهیه به‌شکل عمده فروخته می‌شود و یا به نمایندگی‌ها و مراکز فروش شهرستانها انتقال پیدا می‌کند. خریداران شیره و دوشاب خرما عمده این ماده را هم در بسته‌بندی‌های مختلف و به‌ شکل خالص و هم به‌صورت ترکیبی با مواد دیگر مثل نان و شیرینی‌جات ترکیب می‌کنند و به دست مشتریان می‌دهند.

در هنگام خرید عمده شیره خرما باید دقت و توجه لازم را بکار ببریم تا بتوانیم بهترین و خالص‌ترین شیره خرما فله را تهیه کنیم. سایت ما از جمله فروشگاه‌های عرضه‌کننده شیره صددرصد خالص خرماست و این محصول را با مرغوبترین و باکیفیت‌ترین خرما تولید می‌کند. این محصول هم به‌صورت فله و هم به‌صورت بسته‌بندی موجود بوده و از طریق همین سایت قابل تهیه است.

انواع بسته بندی شیره جات طبیعی

شیره جات طبیعی با بسته‌بندی‌های سفارشی و سایزهای متنوع به شهرهای ایران و بازارهای خارج از کشور صادر می‌شوند. این محصول در بسته‌های کوچک و بزرگ به مراکز فروش و نمایندگی‌های سراسر کشور عرضه می‌شود و بدین‌صورت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. برخی از بسته بندی های رایج به شرح زیر است:

  • ظروف 250 گرمی گرد
  • بسته بندی 500 گرمی
  • بانکه های 4 و 10 لیتری فله
  • ظروف فلزی 800 گرمی

که معمولا ظروف در اوزان کوچک به صورت باکس های 12 و 18 تایی شیرینک شده عرضه می شوند. کلیه این بسته بندی ها دارای سیب سلامت و بهداشت بوده و آنالیز لازم برای صادرات شیره خرما را دارند.

قیمت هر کیلو شیره خرما چقدر است؟

قیمت شیره خرما

قیمت هر کیلو شیره خرما در مناطق مختلف کشور متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. همچنین قیمت شیره خرما سنتی و شیره خرما صنعتی تفاوت دارد و معمولا شیره‌‌های سنتی به‌دلیل ارگانیک بودن قیمت بیشتری دارند. یکی دیگر از عواملی که در قیمت فرآورده های خرما اثرگذار است، مواد اولیه به کار رفته یعنی همان خرماست. هرچه قیمت خرما بیشتر باشد قیمت شیره آن نیز بیشتر می‌شود.

هزینه مواد اولیه و حمل‌ونقل نیز در قیمت آن تاثیرگذار است. توجه داشته باشید که شیره خرما فله و عمده در مقایسه با شیره بسته‌بندی قیمت کمتری دارد و ارزانتر به‌فروش می‌رسد. شما عزیزان می‌توانید شیره جات صددرصد طبیعی و ارگانیک را با بهترین قیمت از طریق وبسایت ما تهیه کنید. انواع شیره طبیعی با بسته‌بندی‌های متفاوت توسط مجموعه ما عرضه می شود. می‌توانید این محصول را با بسته‌بندی مدنظر خود  و حتی تحت برند سفارش دهید.

تماس با ما