صادرات شیره خرما به عراق

صادرات شیره خرما به کشورهای همسایه از جمله عراق با استقبال خوبی روبرو شده است. فرآورده های خرمایی از جمله شیره و خمیر خرما، در بازار داخلی و خارجی طرفداران خاص خود را داشته و تنوع در کیفیت آن سبب دستیابی به بازارهای بیشتر خواهد شد.

در کشور ما انواع مختلفی شیره اعم از انگور، خرما، انجیر و توت تولید می‌شود که هر کدام دارای خواص بی‌نظیری هستند. شیره خرما یکی از انواع مواد خوراکی است که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و به دلیل خواص منحصر به فرد یکی از پرفروش‌ ترین محصولاتی به شمار می‌رود.

اهمیت مصرف شیره جات طبیعی

شیره خرماارگانیک

شیره خرما یک محصول بسیار مقوی با خواص و فواید منحصر به فرد است که مصرف روزانه آن در هر گروه سنی برای حفظ سلامتی و تأمین انرژی مورد نیاز بدن بسیار توصیه شده است. خاصیت ویژه این محصول باعث شده که صادرات شیره خرما به عنوان یکی از منابع درآمدی پایدار در کشور ما برای تولید ناخالص داخلی و ارزش افزوده بیشتر دنبال شود.

شیره میوه خرما با طبعی گرم و خشک غنی از منابع عالی انرژی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. شما می‌توانید برای خرید عمده این محصول از طریق فروشگاه‌های معتبر عرضه کننده این محصول اقدام کنید. این نوع شیره حاوی فسفر و آهن است و از بروز کم‌خونی در افراد جلوگیری می‌کند و سلامت قلب را تضمین می‌کند.

از طرفی دیگر، شیره خرما ارگانیک دردهای روماتیسمی را تسکین داده و بیماری‌های گوارشی را بهبود می‌بخشد. به منظور بهره‌ مندی از تمام خواص این محصول می‌توانید شیره ارگانیک فله و بسته بندی شده را از طریق این مجموعه سفارش دهید تا به قیمت درب کارخانه برای شما ارسال شود.

کارخانه تولیدی شیره ارگانیک خرما

شیره خرما

این محصول در داخل کشور به صورت سنتی و صنعتی تولید می‌شود و سودآوری بالایی در پس صادرات شیره خرما نهفته است. شیره خرما سنتی همواره بیش از نوع صنعتی آن طرفدار دارد اما قبل از خرید باید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. رقم صنعتی آن نیز نوع دیگری از شیره است که توسط کارخانجات مواد غذایی تولید می‌شود.

علاوه بر توزیع در بازار داخلی، در بازارهای بین‌المللی نیز با بسته‌بندی و کیفیت مناسب قابل عرضه است. البته در این مجموعه امکان خرید و فروش انواع شیره جات با تنوع بسیار وجود دارد. شیره خرما صنعتی در کارخانجات تولیدی با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه و پیشرفته تولید و با بسته‌بندی مناسب و برندهای مختلف تجاری عرضه ‌می‌شوند.

قیمت شیره خرما به روش تولید آن بستگی دارد اما اغلب قیمت نوع سنتی گران‌تر است چرا که این نوع شیره بدون مواد افزودنی با طعم و رنگ ویژه‌ای تولید و عرضه می‌شود. جهت سفارش شیره خرما ارگانیک به صورت عمده و قیمت پایین‌تر می‌توانید از طریق سایت‌های معتبر فروش اقدام کنید تا محصول را برای شما ارسال کنند.

صادرات شیره خرما به عراق و قطر

صادرات شیره خرما

شیره خرما از جمله محصولات صادراتی است که به دلیل تولید انبوه خرما در هفت استان کشور توانسته سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را تصاحب کند. با وجودی که عراق یکی از قطب‌های تولید خرما محسوب می‌شود. اما به دلیل ضعف در فرآوری محصول به یکی از بازارهای هدف کشور ما برای صادرات شیره خرما تبدیل شده است.

علاوه بر آن بسیاری از کشورها اعم از روسیه، قطر، عمان، افغانستان، آذربایجان و ارمنستان خواهان شیره خرما صادراتی کشور ایران هستند. قیمت شیره خرما در بازارهای جهانی برحسب قیمت دلار تعیین می‌شود. به همین منظور فروش و صادرات آن حاشیه سود بالایی برای تاجران دارد.

تماس با ما