فروش ویژه حبه قند خرما طعم دار تمریران

حبه قند خرما طعم دار از فرآورده های خرمایی پرطرفدار در ایران است که به کشورهای عربی نیز صادر میشود. فروش ویژه خرما حبه ای تمریران به مناسبت عید نوروز، در این مجموعه برگزار میگردد.

حبه قند خرما طعم دار و ساده

حبه قند خرما طعمدار

طعم خرما به تنهایی بسیار لذیذ و شیرین است و کمتر کسی از خوردن آن اجتناب می کند. اکثر فرآورده های حاصل از خرما نیز بدون هیچ گونه افزودنی تهیه می شوند. یکی از این محصولات، حبه قند خرمایی است که به دو صورت ساده و طعم دار تولید می شود. انواع طعم های خرما حبه ای عبارتند از :

  • ساده
  • دارچینی
  • زنجبیلی
  • آلویی
  • دارچینی
  • هل

هر کدام از حبه قند طعم دار، با اضافه کردن طعم دهنده های طبیعی تولید شده و دارای خواص بسیاری هستند. پرطرفدارترین طعم خرما حبه ای، هل، زنجبیل و دارچینی ثبت شده اند. در نقاط مختلف کشور با توجه به ذائقه مشتریان از انواع متفاوتی استقبال می شود. در غرب کشور اغلب طعم زنجبیل و هل درخواست دارد و در بخش ایران مرکزی، طعم های هل، ساده و آلویی.

مرکز تولید حبه قند خرمایی طعمدار

خرما حبه زنجبیلی

حبه قند خرما ساده، تولید شده از خرمای خالص است. در تهیه این فرآورده از هیچ نوع نگهدارنده و ماده شیمیایی استفاده نمی شود. بنابراین شما طعم ناب خرمای بوشهر را با خوردن این محصول حس خواهید کرد. مرکز تولید حبه قند خرمایی در بوشهر، با استفاده از رطب و خرمای زرد درجه یک، اقدام به تهیه این فرآورده می کند.

حبه قند خرمای طعمدار را می بایست در دمای خنک و حتی الامکان در یخچال نگهداری کنید. در صورت رعایت شرایط نگهداری، محصول تا یک سال ماندگاری داشته و تازه می ماند. در انواع بسته بندی شده در ظروف، به دلیل وکیوم شدن درب آنها، طول عمر خرما حبه ای نسبت به نوع فله، بیشتر است.

خرما حبه شده را در دو نوع بسته بندی زیر می توانید خریداری کنید:

  1. بسته بندی ظروف وکیوم شده، با وزن ۳۰۰ گرم به تعداد ۱۸ بسته در کارتن
  2. خرما حبه ای فله، بسته بندی داخل پلاستیک و کارتن با وزن ۱۰ کیلوگرم

قیمت خرما حبه ای طعم دار ۳۰۰ گرمی

خرما حبه ای 300 گرم

خرما حبه ای تمریران از پرفروش ترین برندهای معتبر در بازار خرمای ایران است. انواع طعمدار آلو، دارچین و زنجبیل دارای قیمت مشابه هستند. طعم ساده کمترین قیمت و طعم هل بیشترین نرخ فروش را دارد. برآورد هزینه های تولید، خرید موارد اولیه، نوع بسته بندی در تعیین نرخ نهایی فروش تأثیرگذار است.

خرما حبه ای طعم دار ۳۰۰ گرمی را می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش مجموعه، به راحتی خریداری کنید.  سفارشات اغلب روزهای زوج با باربری و تیپاکس به سراسر کشور ارسال می شوند. برای برخورداری از تخفیفات ما در فروش ویژه فرآورده های خرمایی، کافیست یک بار با ما ارتباط بگیرید تا نام شما در لیست مشتریان ما ثبت شده و از آفرهای مجموعه باخبر گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما