فروش مستقیم خرما حبه ای ؛ بوشهر و اصفهان

برای دسترسی به مرکز فروش مستقیم خرما و مشتقات خرمایی کافیست شماره تماس خود را در سایت ثبت کنید. خرید خرما حبه ای با قیمت عمده و ارسال آسان به تمامی نقاط کشور در این مرکز انجام پذیر است.

فروش مستقیم خرما

فروش مستقیم خرما

با توجه به گستردگی مناطق تولیدکننده خرما در کشور و مراکز فروش این محصولات، مشتریان همواره به دنبال ارتباط با تولیدکنندگان اصلی یا نمایندگان فروش خرما هستند. فروش مستقیم خرما از دل نخلستان های جنوب و عرضه فرآورده های خرمایی از اهداف مهم مجموعه مُرسا دِیت است. در این مرکز به دلیل دسترسی به مناطق خرماخیز کشور امکان فروش بدون واسطه انواع خرما و محصولات حاصل از آن فراهم گشته است.

مزیت این روش خرید، ارتباط نزدیکتر با بخش فروش و دستیابی به قیمت مناسبتر میباشد. با توجه به اینکه در روند تولید مشتقات خرمایی، از مواد اولیه و ترکیبات تازه استفاده میشود. همچنین انتخاب بسته بندی های متنوع و شکیل، بر نرخ نهایی عرضه محصولات اثرگذار هستند. بنابراین بدیهی است که تولیدکننده بنا بر حجم خرید برای مشتریان درصد تخفیف در نظر بگیرد.

فروش مستقیم خرما برای خریداران عمده و نمایندگان فراهم گشته است. مشتریانی که خرید جزیی داشته یا قصد تست کردن خرما حبه ای را دارند، میتوانند به فروشگاه های عرضه این محصولات مراجعه نمایند. ضمن اینکه با توجه به تخفیفات ارائه شده به تمامی نمایندگان، امکان خرید با قیمت مناسب برای تمامی مشتریان اعم از جزیی و عمده امکانپذیر شده است.

حبه خرما | ساده یا طعمدار

حبه خرما

حبه خرما از فراورده های پرفروش و سالم خرماست که برای تمامی سنین و با هر رژیم غذایی مفید میباشد. این محصول با توجه به حجم درخواستهای ارسالی مشتریان به روز و تازه تولید میگردد. فرآیند آماده سازی حبه خرما با توجه به عدم استفاده از روشهای صنعتی برای خشک کردن محصول، قدری زمانبر خواهد بود. بنابراین در فصول سرد سال معمولا زمان بیشتری برای آماده شدن این فرآورده جهت عرضه در بازار نیاز است.

خرما حبه ای در دو نوع تولید میشود:

 1. ساده
 2. طعمدار

انواع ساده طعمی مشابه خرما و مزه ای شیرین دارند. معمولا هر ذائقه ای خرما حبه ای ساده را میپسندد. قند حبه ای طعمدار با توجه به تنوع طعم دهنده های مورد استفاده دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است. اگر طرفدار طعمهای ملایم هستید، انواع هل و آلویی را به شما توصیه میکنیم. اگر به دنبال طبع گرم و خواص دارویی حبه قند خرمایی باشید، مطمئنا طعمهای دارچین و حبه خرما زنجبیل را انتخاب خواهید کرد.

همه انواع قند خرما اعم از ساده و طعمدار دارای خواص دارویی و درمانی فراوانی هستند. از جمله:

 1. ضد سرطان
 2. مقوی و انرژی بخش
 3. خوشبوکننده دهان
 4. درمان و کنترل دیابت
 5. درمان سنگ کلیه
 6. کاهش کلسترول
 7. درمان یبوست و کم خونی
 8. تسکین دردهای عضلانی
به دلیل تازگی خرما حبه ای، لازم است پس از خرید محصول را در دمای خنک، به دور از نور آفتاب و گرما، در محیط درباز نگهداری نمایید. چنانچه حبه خرما در دمای یخچال نگهداری شود، سبب طول عمر بیشتر و حفظ کیفیت محصول خواهد شد.

فروش عمده حبه خرما در بوشهر و اصفهان

ارسال به سراسر کشور

استان بوشهر به قطب تولید خرما در کشور مشهور است. این منطقه را به خرمای کبکاب آن میشناسند. خرمایی با بافت نرم و مزه شیرین. شیره طبیعی رقم کبکاب سبب به کارگیری آن برای تولید مشتقات خرمایی شده است. همچنین امکان خمیر کردن و شکل دهی آن آسانتر می باشد. برای تولید حبه قند خرمایی نیز از این خرما کبکاب بوشهر بهره گرفته اند. حفظ طعم و خواص خرما در طول فرآیند تولید همواره رعایت میشود. اینگونه محصولی کاملا طبیعی و سرشار از انرژی به دست مشتریان خواهد رسید.

با توجه به محل کارخانه تولیدی حبه خرما در بوشهر و انبار مرکزی آن در اصفهان، ارسال کلیه سفارشات از این دو مرکز انجام میپذیرد. بنابراین برای اطلاع از اصلی بودن مرکز خرید یا دستیابی به قیمت فروش مستقیم خرما کافیست به این موارد توجه نمایید. فروش عمده این محصول با قیمت کارخانه برای سفارشات بالای ۳ کارتن انجام میشود. تابحال از این مرکز به شهرهای مختلفی از کشور خرما حبه ارسال گشته است که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 1. تهران
 2. شیروان
 3. کرمانشاه
 4. زاهدان
 5. مشهد
 6. کرمان
 7. سیرجان
 8. تبریز
 9. بندرعباس
 10. ماهشهر
 11. همدان
 12. اهواز

شما به ما بگویید در کدام شهر هستید و کدام نوع خرما حبه ای را درخواست دارید؟ تا در کمترین زمان ممکن محصول برایتان ارسال گردد.

1

 1. سلام و احترام
  طعمهای هل و دارچین و زنجبیل خیلی خوشمزه هستند. مشتریان ما در بیرجند خیلی استقبال کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما