شرکت پخش خرما با روکش شکلاتی ساده و دارک

خرما با روکش شکلاتی از طریق این شرکت به سراسر کشور عرضه میگردد. مشتریانی که خرید عمده دارند میتوانند این محصول را با قیمت پایینتری تهیه نمایند.

با اندکی دقت در بازارهای کشورمان در میابیم که محصولات مختلفی مورد داد و ستد قرار میگیرد. مشتقاتی که علاوه بر مصرف خوراکی جنبه درمانی نیز دارند. هر کدام از محصولات دارای ویتامین ها و مواد معدنی خاصی هستند که افراد زیادی میتوانند از آنها مصرف کنند.

خرما با روکش شکلاتی

خرمای مغزدار شکلاتی

در کشور ما که عمده تولید کننده خرما محسوب میشود، شاهد فروش انواع و اقسام خرما و فرآورده های خرمایی هستیم. در این میان شرکتهای تولیدی وارد عمل میشوند که با طرح و ایده ای جدید محصولاتی را از خرما تولید کنند. خرما با روکش شکلاتی نمونه ای از این موارد است که در قالب بسته بندی متنوع ارائه میگردد.

این محصول در وزنهای مختلف بسته بندی میشود که در ادامه مطلب به آن ها اشاره میکنیم:

 1. خرما با روکش شکلات ساده در بسته بندی ۱۵۰ گرم
 2. بانکه های ۳۵۰ گرم مخلوط
 3. خرما مغزدار شکلاتی طعمدار ۵۰۰ گرم
 4. بسته بندی کادویی
 5. خرما با روکش شکلات در ظروف کریستال

تزیین خرما با شکلات سفید یا کاکائو؟

تزیین خرما با شکلات

خرما با روکش شکلات مورد توجه مشتریان زیادی در بازار قرار گرفته است. این محصولات دارای طعم بسیار عالی هستند که در بسیاری از دورهمی ها و مجالس مورد استفاده قرار میگیرند. شرکت های تولید کننده به منظور فروش بهتر محصولات خود راهکارهای متعددی را ایجاد می کنند. ارسال رایگان، تخصیص اشانتیون به خریدهای عمده، ارسال بروشور کاغذی محصولات و دریافت کد جایزه از این موارد میباشند.

روکش خرمای مغزدار با به کارگیری ترکیبات مختلف تولید میشود. اینگونه تنوع محصول بالاتر رفته و دامنه سلایق مشتریان را گسترش خواهد داد.

 1. خرما با روکش شکلات سفید
 2. خرما با کاکائو
 3. روکش شکلات تلخ
 4. خرما شکلاتی شیری
 5. خرما با روکش موز
 6. خرما شکلاتی با طعم توت فرنگی
 7. شکلات نسکافه و قهوه

این موضوع که خرمای مغزدار با پوششی از کاکائو تزیین شود یا شکلات شیری، همیشه دغدغه تولیدکنندگان بوده است. بنا بر آمار فروش این محصول، با درصدی برابر هر دو نوع توسط مشتریان درخواست میشود. بنابراین برای پوشش بازار و جلب رضایت خریداران این فرآورده با روکشهای طعمدار و ساده تهیه میگردد.

خرید فرآورده های خرمایی

خرما و فرآورده های آن در بین مشتریان ایرانی با ذائقه های مختلف بسیار محبوب شده است. از همین رو به منظور سوددهی بیشتر و رفع نیاز مشتریان شرکت های پخش یا نمایندگی های متعددی ایجاد شد. اینگونه مشتریان در سراسر کشور میتوانند خریدهای جزیی خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.

به طور کلی برای خرید مشتقات خرما از طریق راههای زیر اقدام میشود:

 1. تماس با واحد فروش مجموعه
 2. ثبت سفارش از طریق سایت
 3. نمایندگی های فروش در سراسر ایران
 4. شرکتهای پخش خرما
 5. فروشگاه های زنجیره ای
 6. مستقیم از درب کارخانه
 7. خرید اینترنتی خرما شکلاتی

دو مسیر اول برای مشتریان گرامی که به دنبال خریدی آگاهانه و بدون اتلاف وقت هستند، فراهم گشته است. کافیست اطلاعات تماس خود را از طریق فرم برای ما ارسال نمایید. در کوتاهترین زمان، کارشناسان فروش درخواست شما را بررسی و با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما