فروش فوق العاده محصولات در خرما سرای جنوب

خرما سرای جنوب آماده خدمت رسانی به تمامی روزه داران در ماه مبارک رمضان است. این مرکز انواع فرآورده های خرمایی را به صورت عمده و با نرخ باورنکردنی برای عرضه مهیا نموده است.

خرما سرای جنوب و محصولات خرمایی

خرماسرای جنوب

خرما سرای جنوب و محصولات خرمایی آن آماده خدمت رسانی به تمامی روزه داران در ماه مبارک رمضان هستند. میتوان گفت خرما در واقع غذای اصلی کشورهای منطقه خاورمیانه، ایران و هندوستان بوده که بعدها به اروپا نیز راه پیدا کرده است. بدیهی است که خرما انواع مختلفی دارد. برای نمونه میتوان به خرمای مجول، برهی (رطب زرد)، دیری (خرما خشک جنوب)، هلاوی (فوق‌العاده شیرین و کوچک)، دگلت نور (خرمای نیمه خشک تونسی) اشاره کرد.

خرما را هم میتوان به تنهایی مصرف کرد و هم با استفاده از آن شیرینی‌های لذیذی تهیه نمود. در استان کرمان و مناطق خرماخیز ایران نظیر خوزستان و بوشهر از خرما شیرینی و کلوچه‌‌های لذیذی تهیه میکنند. برای نمونه میتوان به کلمپه، رنگینک، معسله، کلوچه و حلوای خرما نیز اشاره کرد. همچنین علاوه بر میوه درخت نخل، میتوان از شیره خرما نیز به عنوان میان وعده یا شیرین کننده طبیعی دسرها استفاده کرد.

برای خرید خرما و یا محصولات خرمایی که اصول بهداشتی در تولید انها رعایت شده باشد، به کجا میتوان مراجعه کرد؟ مفتخریم اعلام کنیم در خرما سرای جنوب، خرما و محصولات خرمایی آن با بهترین اصول بهداشتی تهیه میشوند. سپس در بسته بندی مناسب و با قیمت تولید به دست شما مشتریان خواهند رسید.

مصرف سرانه خرما در ایران

مصرف سرانه خرما

مصرف سرانه خرما در ایران عموما در ماه رمضان افزایش می یابد. در واقع طبق آمارها سالانه حدود ۱٫۳ میلیون تن خرما در ایران تولید میشود. در واقع ایران را در رتبه سوم جهانی تولید کننده خرما قرار داده اند. از طرف دیگر طبق اطلاعات آماری بدست آمده ضریب فراوری خرما یا همان نسبت تولید خرما در کشور به میزان فراوری آن، حدود ۷۸٫۷ درصد است. اما با تمام این شرایط داده‌های آماری نشان میدهد که مصرف سرانه خرما در ایران به دلیل افزایش قیمت نسبت به سالهای پیش، رو به کاهش است.

از سوی دیگر صادرات خرما نیز وضعیت مطلوبی ندارد. علی رغم کیفیت بهتر خرمای ایران نسبت به کشورهای همسایه، این محصول برای کشور ارزآوری چندانی ندارد. طبق پژوهشهای به دست آمده خرماهای ایران در هنگام صادرات به صورت فله‌ای با بسته‌ بندی ۵ یا ۱۰ کیلویی صادر میشوند. در این شرایط میتوان گفت به دلیل نبود بسته‌بندی بازار پسند و صادر نکردن محصولات سنتی خرمایی ایران، میتوان صادرات خرما را شکست خورده حساب کرد.

در مرکز خرمای جنوب فروش خرما ویژه ماه مبارک رمضان با بهترین نوع بسته‌بندی انجام میشود. به علاوه اینکه به علت ماه مبارک رمضان تخفیف خوبی نیز ارائه می‌شود. در این مرکز ما با در نظر گرفتن شرایط لازم برای صادرات، خرما و فراورده‌های آن را با کمترین میزان سود به فروش میرسانیم. همچنین تمامی پروتکل‌های بهداشتی به بهترین نحو رعایت میشوند تا سلامت مصرف کنندگان در خطر نباشد. اینگونه میتوان خرما را بهتر و راحتتر به کشورهای دیگر صادر نمود. مصرف سرانه خرما نیز در همین امر به دست خواهد آمد.

فروش خرما ویژه ماه مبارک رمضان

فرآورده های خرمایی

از قدیم تا به امروز شبهای ماه مبارک رمضان بر سر تمامی سفره‌ها خرما وجود داشته است. این میوه شیرین خاصیت زیادی دارد. به علاوه با آداب و سنتهای ایرانی اسلامی مانوس شده است. فروش خرما ویژه ماه مبارک رمضان در خرما سرای جنوب آغاز شده است. شما عزیزان میتوانید خرمای دلخواه و محصولات خرمایی مورد علاقه خود را با خیال راحت از طریق این مجموعه تهیه کنید. در این مرکز تمامی انواع خرما و محصولات جانبی آن موجود است.

در فروش فوق العاده محصولات در خرماسرای جنوب، قیمت تمامی کالاها با تخفیف خوبی ارائه میشوند. با در نظر گرفتن وضع کنونی جامعه، مهم است که بر سر هر سفره روزه داری خرما باشد. در نتیجه تولیدکنندگان می بایست قیمت محصولات را با کمترین میزاد سود در نظر بگیرند.. محصولات زیر برای فروش ویژه در نظر گرفته شده اند:

  1. خرما حبه ای
  2. شکلات خرمایی مغزدار
  3. شیره خرما
  4. معجون خرمایی
  5. خرمابار
  6. چیپس خرما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما