کارخانه شکلات خرمایی تک نفره + قیمت خرید عالی

در ایران چندین کارخانه تولید شکلات خرمایی دائر گردیده است که به صنعت تولید انواع فرآورده های حاصل از خرما مشغول میباشند. کیفیت و قیمت این محصولات تنوع زیادی داشته و میتواند هر نوع تقاضایی را با آن پوشش داد.

کارخانه شکلات خرمایی کجا واقع شده است؟

کارخانه شکلات خرمایی

گسترش نخلستان های خرما اکثرا در مناطق جنوبی ایران که دارای آب و هوای گرم و خشک است به چشم میخورد. تنوع ارقام تولیدی در این نواحی به قدری زیاد است که برخی از خرماها هنوز هم گمنام مانده اند. به همین دلیل ایده ساخت محصولات خرمایی از این میوه به ذهن بسیاری از کشاورزان و تولیدکنندگان خطور کرد. اکثر کارخانه های تولید فرآورده ها نیز در مناطق خرماخیز واقع شده است. به بهانه دسترسی آسان به خرما و کاهش هزینه های تولید.

یکی از محصولات پرطرفدار، شکلات خرمایی است که تنوع بالایی نیز در بازار دارد. همانطور که اشاره شد کارخانه شکلات خرمایی در کشور در حال رشد است. معتبرترین آنها به تعداد انگشتان یک دست میرسد. بسیاری از برندهای دیگری که در بازار مشاهده میشود نیز در همین کارخانه ها تولید و بسته بندی شده است. به عبارتی از ظرفیت خالی تولید آنها استفاده میشود.

شاید آشنایی با تولیدکنندگان مشتقات خرمایی بخشی از کنجکاوی مشتریان را برطرف نماید. اما نیاز آنها را نه! اکثر مشتریان برای خرید شکلات خرمایی و معرفی آن در بازار داخلی و یا خارجی، به دنبال کیفیت و قیمت مناسب هستند. در مُرسا دِیت، شما مجموعه ای از انواع فراورده ها با برندهای معتبر را میتوانید بیابید.

مشخصات خرما شکلاتی تک نفره

خرما با مغز بادام

معمولا مصرف خرما به صورت تکعددی در مجالس و مراسمات آسانتر است. گاهی خرما را با مغز بادام یا گردو نیز سرو میکنند. از زمان شیوع ویروس کرونا هم که به کار بردن بسته بندی های بهداشتی و تکنفره بسیار مرسوم شد. چه محصولی میتواند هم مقوی باشد، هم دارای تنوع و هم بسته بندی بهداشتی؟

درست حدس زدید؛ خرما با مغز بادام و روکش شکلات دارای این مشخصات است.

 1. مقوی و انرژی زا
 2. تنوع طعم بالا
 3. دارای بسته بندی بهداشتی و تک نفره
 4. تازه و خوشمزه
 5. مناسب تمامی سنین

به علاوه این محصول در طرح ها و بسته بندی های مختلفی نیز تولید میگردد:

 1. بسته بندی ۲۵۰ زیپ کیپ یا مقوایی
 2. بسته های ۵۰۰ گرم سلفونی
 3. فله ۱ کیلویی
 4. بسته بندی با طرح کودک
 5. بسته های کادویی و ولنتاین
 6. بانکه های ۳۵۰ و ۵۰۰ گرمی

این تنوع طعم و بسته بندی سبب موفقیت عرضه این محصول در بازارهای جهانی نیز گردیده است. مشاهده انواع شکلات خرمایی در بازارهای روسیه، ترکیه، قطر، امارات، ارمنستان و آلمان با برندهای معتبر ایرانی گویای همین مطلب میباشد.

شرکت تولیدی شکلات خرمایی صادراتی

جدول حقایق تغذیه ای

صحبت از بازارهای بین المللی در زمینه خرما شد، بد نیست برخی از ویژگی های یک محصول باکیفیت صادراتی را برشمریم:

 1. از مواد اولیه باکیفیت و سالم تولید شده باشد
 2. با توجه به استانداردهای تولید مواد غذایی، تهیه گردد
 3. دارای بسته بندی مناسب صادراتی باشد
 4. برخورداری از لیبل و مشخصات انگلیسی یا سه زبانه
 5. جدول آنالیز غذایی و حقایق تغذیه ای را دارد
 6. کیفیت آن قابل رقابت با محصولات مشابه در دنیا باشد

شرکت تولید شکلات خرمایی سعی بر رعایت تمامی این موارد را دارد تا بتواند محصولی درخور نیاز مشتریان در ایران و همچنین دیگر کشورها ارائه دهد. صادرات شکلات خرمایی نیازمند دریافت یکسری مجوزات مرتبط با استاندارد، بهداشت و اخذ سلامت است. به دلیل اینکه این محصولات به صورت فرآوری شده از خرما تولید میشوند شرایط صادرات آنها قدری متفاوت می باشد.

مجموعه مُرسا دِیت آماده همکاری با مشتریان و تجار محترم برای صادرات مشتقات خرمایی بوده و بهترین محصولات را از معتبرترین برندها با قیمت عالی برای عرضه معرفی مینماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با ما میتوانید فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما