خرمای شکلاتی چکوپالم ۳۵۰ گرمی

خرمای چکوپالم نامی آشنا در میان فرآورده های خرمایی، خاصه شکلات های خرمایی می باشد. این محصول خرمای شکلاتی با مغزهای متنوع بادام، پسته، فندق و گردو در بسته بندی تک نفره است. لازم است کمی بیشتر با این فرآورده آشنا شویم:

خرما دانه ای بسته بندی

خرما شکلاتی چکوپالم

در شرایطی که رعایت نکات بهداشتی یکی از دغدغه های جوامع بشری شده است؛ لزوم استفاده از مواد غذایی با بسته بندی زیبنده و تمیز بسیار اهمیت یافته است. خرما محصولی پرطرفدار و در عین حال مقوی برای بدن به شمار می رود که برای عرضه در بازار، نیازمند بسته بندی مناسبی می باشد.

خرماهای با بسته بندی دانه ای یک گزینه پرفروش هستند. همچنین محصولات بر پایه خرما، مانند خرمای شکلاتی، معجون های کنجدی و ترافل های خرمایی نیز در بسته های تک نفره تولید می شوند. خرما دانه ای بسته بندی انتخاب خوبی برای مجالس و جلسات بوده و مطابق سفارش نیز تولید می شود.

خرما شکلاتی چکوپالم ۳۵۰ گرمی

خرما شکلاتی 350 گرمی

بسته بندی متنوع یک رکن اساسی در عرضه یک محصول در بازار است. وقتی مشتریان از اقشار مختلف و با نیاز های گوناگون برای تهیه خرمای شکلاتی مراجعه می کنند، هرکدام به دنبال یک بسته بندی ایده آل می گردند. خرما چکوپالم در پک های زیر تولید و عرضه می شود:

 1. بسته های ۱۵۰ گرمی
 2. کادویی ۲۵۰ گرمی
 3. بانکه های ۳۵۰ گرمی
 4. سلفون ۱۰۰۰ گرمی
 5. فله ۵ کیلویی

نوع بانکه ای یکی از بسته بندی های جدید و تایید شده از سوی مشتریان است، که برای مصارف گوناگون مناسب است.

خرما شکلاتی ۳۵۰ گرمی تقریبا حاوی ۲۵ – ۲۸ عدد شکلات خرمایی و به تعداد ۶ بانکه در هر کارتن به فروش میرسد. هزینه این بسته بندی ها به صرفه تر از انواع کادویی می باشد.

خرید خرما شکلاتی با مغز بادام

خرمای چکوپالم

برای خرید این محصولات خرمایی لازم است که از تنوع آنها مطلع گردید. در اینجا به صورت مختصر اشاره به انواع تولیدشده داریم:

 1. خرمای شکلاتی با مغز بادام
 2. چکوپالم با مغز فندق
 3. خرما شکلاتی مغز پسته
 4. رادبه با مغز گردو
 5. شکوپالم بادام زمینی
 6. خرمای شکلاتی بدون مغز

برای دریافت لیست دقیق محصولات موجود و اطلاع از قیمت های بروز، می بایست با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید. در این موارد با پاسخگویی به چند سوال کارشناس، شما براحتی یک خرما شکلاتی خوشمزه و ایده آل بازار هدفتان را انتخاب خواهید کرد.

در بحث صادرات محصولات خرمایی، حتما در ابتدا بازار هدف خود را اعلام کنید تا محصول صادراتی با بسته بندی شایسته، به شما معرفی شود. همچنین طی انجام یکسری مراحل اداری و گرفتن تاییدیه ها، امکان بسته بندی خرمای شکلاتی با برند درخواستی وجود خواهد داشت.

قیمت خرمای چکوپالم شکلاتی بدون مغز

خرما بدون مغز

همانطور که اشاره شد؛ یکی از انواع خرمای چکوپالم، نوع بدون مغز است. خرما با روکش شکلات؛ ترکیبی دلچسب و بی نظیر که باید یکبار امتحانش کنید.

قیمت انواع خرما شکلاتی با مغزهای مختلف و بدون مغز با درنظر گرفتن هزینه های زیر برآورد می شود:

 1. هزینه تهیه مواد اولیه اعم از خرما، نوع مغز و پودر کاکائو یا شکلات
 2. مخارج ناشی از انتخاب نوع بسته بندی و چاپ آن
 3. نرخ تولید و عرضه در بازار
 4. توجه به بازار هدف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما