تولید خرما شکلاتی طعمدار و ساده

تولید خرما شکلاتی در طعم های جدید آغاز شده است. استفاده از شکلات های طعم دار برای روکش خرما مغزدار سبب تنوع محصولات گشته است. خرما شکلاتی طعمدار و ساده، در بسته بندی های جدید به صورت فله و عمده به فروش می رسد. برای آشنایی با نحوه تولید خرما شکلاتی مغزدار و دریافت قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

تولید خرما شکلاتی

خرما شکلات جنوب

برای تولید خرما مغزدار چه مراحلی باید طی شود؟ کارخانه های تولید این خرما برای بسته بندی محصول مرغوب و بازارپسند، سعی بر استفاده از مکانیزم های مدرن و ویژه نموده اند.

کارخانه های تولید فرآورده های خرمایی، با در نظر گرفتن تقاضای بازار و سلیقه مشتریان، تصمیم به تهیه محصولی جدید گرفتند. استفاده از خرما به همراه مغز خشکبار علاوه بر انرژی، خواص بسیار مفیدی هم دارد. از این جهت خرما شکلاتی مغزدار می تواند جایگزین مناسبی برای شکلات های با میزان قند بالا باشد.

خرما مغزدار تولید شده در کارخانه های پیشرفته و با در نظر گرفتن ذائقه روز دنیا معمولا به صورت فله و یا بسته بندی های متنوع و شیک به فروش می رسد. برای تولید این محصول از خرمای خشک مرغوب و مغز بادام تازه استفاده می شود. شکلات مورد مصرف برای روکش خرما مغزدار معمولا شکلات خارجی باکیفیت با طعم شیری و یا تلخ است. به طور کلی مراحل تولید شکلات خرمایی به شرح زیر است:

 1. تفکیک خرمای باکیفیت
 2. شستشو و هسته کشی توسط دستگاه های مکانیزه
 3. قرار دادن مغز بادام  میان خرما
 4. بسته بندی تکنفره خرما شکلاتی با دستگاه
 5. دسته بندی و تفکیک طعمها
 6. بسته بندی در پکهای ویژه و کارتن
 7. شیرینگ کردن کارتنهای نهایی

در تولید این محصول از شکر جایگزین کره کاکائو استفاده میگردد. با این همه شیرینی اصلی از خرماست. به کار بردن شکلات تلخ، ساده و طعمدار برای روکش خرمای مغزدار سبب طعم لذیذ آن می گردد. تمامی مراحل تولید و بسته بندی این محصول به صورت مکانیزه و با دستگاه انجام می شود. خط تولید خرما شکلاتی، شامل دستگاه هسته گیر و شستشوی خرماست. در ادامه تونل و تانک شکلات مسئولیت آماده سازی روکش شکلات را دارد.

انواع خرماهای شکلاتی مغزدار

خرما مغزدار

تنوع خرماهای شکلاتی بستگی به مواد اولیه به کار برده در تولید آنها دارد. استفاده از خرماهای مضافتی، کبکاب و سایر سبب تنوع محصول می گردد. هر کدام از این ارقام طعم و کیفیت منحصر به فرد دارد.

خرما با مغز و روکش شکلات در انواع زیر قابل تولید است:

 1. خرما بدون مغز و روکش شکلات
 2. شکلات خرمایی مغزدار
 3. خرما بدون مغز و روکش شکلات تلخ
 4. شکلات خرما با مغز پسته
 5. خرما شکلاتی با روکش شکلات طعمدار

انواع بدون مغز معمولا برای مراسمهای خاص مثل ترحیم و عرضه در قهوه خانه ها مناسب هستند. روکش شکلات تلخ برای سرو در کنار نوشیدنی های گرم بسیار پرطرفدار می باشد.

به کار بردن مغز بادام، گردو یا فندق نیز کالری و خواص ویژه ای دارد. همچنین روکش شکلاتی به کار رفته نیز سبب تنوع در طعم و کیفیت می شود. انواع خرما شکلاتی مغزدار را در طعم های جدید و به صورت فله می توانید با قیمت مناسب خرید نمایید. کافی است با برقراری ارتباط با مدیران فروش مجموعه مُرسا دیت، درخواست دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات را اعلام کنید.

نحوه خرید انواع فرآورده های خرمایی

پس از آشنایی با فرآورده های خرمایی و اطلاع از قیمت ها می توانید سفارش خود را اعلام کنید. فروش محصولات به صورت فله و عمده میباشد. نحوه خرید خرما شکلاتی به صورت نقدی و تحویل درب کارخانه است. برای سفارشات بالای ۲۰ کارتن اشانتیون نیز در نظر گرفته خواهد شد. همچنین در برخی موارد هزینه حمل را شرکت عهده دار میشود. شما مشتریان عزیز با اعلام سفارش خود می توانید در کمترین زمان ممکن، کالا را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما