خرید خرما مغزدار شکلاتی به صورت عمده

خرید خرما مغزدار با روکش شکلات از نمایندگی های پخش در سراسر ایران امکان پذیر میباشد. انواع خرما شکلاتی مغزدار را به صورت عمده و با قیمت کارخانه میتوانید خریداری نمایید. برای اطلاع از نحوه اعلام سفارش و قیمت های روز با ما در ارتباط باشید.

خرما مغزدار شکلاتی

خرما مغزدار شکلاتی

مصرف خرما بهبهان به همراه بادام از سوی کارشناسان تغذیه توصیه گردیده است. میزان ویتامین D موجود در خرما سبب جذب پتاسیم موجود در بادام می گردد. تداوم در مصرف این ترکیب، سبب جلوگیری از سائیدگی استخوان و آرامش اعصاب خواهد شد. از این رو تولید فرآورده ای با ترکیب خرما، مغز بادام و روکش شکلات می تواند جوابگوی این نیاز باشد.

میزان کالری لازم در خرما مغزدار شکلاتی، برای مصرف نوجوانان و ورزشکاران نیز مناسب است. گنجاندن این فرآورده در برنامه غذایی این گروه می تواند به رشد و استحکام استخوان ها کمک نماید.

انواع خرما مغزدار شکلاتی با استفاده از خرماهای باکیفیت مضافتی، کبکاب یا استعمران تولید می شوند. با توجه به سازگاری ترکیب غذایی و میزان ماندگاری از مغزهای بادام، گردو و فندق می توان استفاده نمود.

خرید خرما مغزدار

خرید خرما مغزدار

اگر قصد خرید عمده خرما مغزدار را برای فروش در بازار داخل را دارید، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش سفارش خود را اعلام نمایید. چنانچه شرایط لازم برای دریافت نمایندگی فروش را هم داشته باشید می توانید درخواست خود را ارسال کنید.

همچنین برای خرید خرما مغزدار جهت صادرات به کشورهای دیگر نیز بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها موجود می باشد. صادرات خرما مغزدار با بسته بندی متنوع و شیک، می تواند با انواع مشابه در بازارهای جهانی رقابت کند.

قیمت عمده خرما شکلاتی

برای دریافت قیمت روز انواع خرما مغزدار کافی است نوع سفارش و میزان خرید خود را اعلام نمایید. در لیست زیر قیمت مصرف کننده انواع موجود اعلام شده است. با توجه به قیمت روز مواد اولیه مثل خرما، پودر کاکائو، روغن و مغز بادام قیمتها براورد میشوند. طبیعی است که هرچه از ابتدای فصل برداشت فاصله میگیریم، امکان تهیه خرما با قیمت مناسب کمتر خواهد شد. بنابراین اغلب در نیمه دوم سال برداشت، با افزایش نرخ فرآورده های خرمایی روبرو هستیم.

تاریخ بروزرسانی لیست : دیماه ۱۴۰۱

نوع محصول

وزن بسته بندی قیمت مصرف کننده حداقل مقدار سفارش

خرما مغزدار شکلاتی ساده

۴ کیلوگرم ۲۲۰٫۰۰۰

۱ کارتن

خرما با مغز بادام و روکش شکلات موزی

۶ کیلوگرم ۲۱۸٫۵۰۰

۱ کارتن

شکلات خرما توت فرنگی

۶ کیلوگرم ۲۱۸٫۵۰۰

۱ کارتن

خرما شکلاتی شیری

۶ کیلوگرم ۲۱۸٫۵۰۰ ۱ کارتن

خرما با روکش قهوه و مغز بادام

۶ کیلوگرم ۲۲۳٫۰۰۰ ۱ کارتن
شکلات خرما مغزدار کاکائویی ۶ کیلوگرم ۲۱۸٫۵۰۰

۱ کارتن

خرما شکلاتی مغزدار تلخ ۷۰ % ۶ کیلوگرم ۲۲۳٫۰۰۰

۱ کارتن

خرما شکلاتی بدون مغز ۵ کیلوگرم ۱۴۷٫۵۰۰

۲ کارتن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما