نرخ روز خرما شکلاتی مغزدار در بازار

نرخ روز خرما شکلاتی مغزدار در بازار بر اساس ویژگی هایی که دارند تعیین می شود. لیست قیمت هایی که شرکتهای تولید کننده ارائه می دهند کمک بزرگی به انجام معاملات در بازارها می کند. خرما از جمله محصولاتی است که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد و کمتر کسی پیدا می شود که به این محصولات علاقه نشان ندهد.

خرما شکلاتی مغزدار در بازار

خرما شکلاتی

وقتی در بازارهای کشور ما برای خرید خرما به فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های بین شهری و خشکبار فروشی ها مراجعه می کنیم با نمونه های مختلفی از محصولات مواجه هستیم که هر کدام از آنها با توجه به ویژگی هایی که دارند نامگذاری و به فروش گذاشته می شوند. اکثر فرآورده های خرمایی با خرمای تازه و به صورت مکانیزه تولید می شوند. در اینجا به برخی از محصولات خرمایی اشاره می کنیم:

 1. خرما شکلاتی مغزدار
 2. حبه قند خرمایی
 3. شیره خرما
 4. خمیر
 5. خرما مغزدار

خرما شکلاتی و دوران بارداری

خرما و بارداری

خرما محصولی است خوراکی که از نظر طبع، گرم بوده و اغلب توسط پزشکان طب سنتی برای افراد سرد مزاج توصیه می شود. این محصولات دارای خواص درمانی زیادی هستند که دلیل آن وجود ویتامین ها و مواد معدنی بسیار در آن ها می باشد. نرخ روز خرما شکلاتی بر اساس همین ویژگی ها تعیین می گردد.
در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر انواع مواد معدنی موجود در خرما را ذکر می کنیم:

 1. کلسیم
 2. سدیم
 3. پتاسیم
 4. منیزیم
 5. آهن

مصرف خرما و فرآورده های حاصل از آن در دوران بارداری و شیردهی توصیه می شود. این امر علاوه بر انرژی رسانی به مادر، سبب تامین مواد مغذی لازم بدن او نیز می شود. قند خرما و شاخص گلیسمیک آن به گونه ای است که برای بدن مضر نبوده و مصرف آن بلامانع است. فقط افرادی که خطر دیابت بارداری دارند لازم است با احتیاط بیشتری آن را در برنامه غذایی خود قرار دهند.

نرخ روز خرما شکلاتی مغزدار

نرخ روز خرما شکلاتی

در کشور ما کارخانه های تولیدی زیادی وجود دارد که از محصول خرما، خوراکی های خوشمزه دیگری را تولید می کنند. نمونه ای از این موارد خرما شکلاتی می باشد که در طعم های مختلف و با بسته بندی متنوع به بازار عرضه می گردد. نرخ روز خرما شکلاتی از طریق فروشگاه های اینترنتی اعلام می شود تا به مشتریان در خرید شان کمک کند. قیمت خرما شکلاتی بر اساس نظر کارشناس تولید و براساس معیارهای زیر تعیین می شود:

 1. قیمت روز خرما
 2. نرخ مواد اولیه (مغز بادام و شکلات)
 3. قیمت چاپ لیبل و کارتن
 4. هزینه کارگری و بسته بندی
 5. بازار هدف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما