خرما شکلاتی
جمعه , ژانویه 28 2022
خانه / خرما مغزدار شکلاتی / انواع خرما شکلاتی مغزدار با سفارش سریع و  آسان

انواع خرما شکلاتی مغزدار با سفارش سریع و  آسان

انواع خرما شکلاتی با کیفیت و طعم متنوع به بازار آمد. خرما مغزدار با روکش شکلات در بسته بندی جدید و مقرون به صرفه تولید شده است. گاهی تنوع بالای محصولات سبب می شود تا در انتخاب بهترین محصول سردرگم شوید. شما می توانید جهت سفارش سریع و  آسان انواع شکلات خرمایی و انتخاب بهترین نوع، با ما در ارتباط باشید. قیمت خرما شکلاتی برای نمایندگی های پخش با تخفیف در نظر گرفته می شود.

خرما شکلاتی مغزدار

انواع خرما شکلاتی

خرما یک میوه پرخاصیت و مفید برای بدن می باشد. اما به دلیل شرایط نگهداری، در تمام فصول سال همه انواع خرما را نمیتوان تهیه کرد. حتی برای صادرات برخی ارقام خرما خشک تازه مشکلاتی وجود دارد. از این رو تولید فرآورده های خرمایی، می تواند جایگزین مناسبی برای مصرف و معرفی محصول به بازار باشد. تولیدکنندگان با معزفی خرما شکلاتی توانسته اند، بخشی از نیاز مشتریان را برآورده نمایند.

شکلات خرما مغزدار

تولید خرما شکلاتی در بسیاری از کشورهای عربی و آفریقایی که از مناطق خرماخیز جهان هستند، انجام می شود. از این جهت صادرات خرما مغزدار نیاز به شرایط ویژه ای دارد. بسته بندی و کیفیت محصول باید قابل رقابت با انواع مشابه در بازار باشد. انواع خرما شکلاتی با مغز بادام در بسته بندی و برندهای متفاوت در ایران تولید شده است.

برای آشنایی بیشتر با انواع خرما شکلاتی موجود، محصولات را به اجمال معرفی می کنیم:

  • خرما شکلاتی مغزدار
  • خرما شکلاتی تنگشیر
  • خرما شکلاتی پارسان دی
  • خرما شکلاتی هاما
  • شکلات خرمایی بتیس
  • شکلات خرمایی آی سودا

انواع خرما شکلاتی سفارش خرما شکلاتی

اغلب این تولیدات مختص کارخانجات جنوب کشور در شهرهای بوشهر و کرمان است. کیفیت بالا، طعم متفاوت و قیمت مناسب در فروش و بازارپسندی محصول تاثیرگذار است.

نحوه سفارش خرما شکلاتی مغزدار

اغلب مشتریان برای سفارش خرماهای شکلاتی به دنبال راهی برای ارتباط با کارخانه سازنده محصول هستند. اما گاهی موفق به دریافت سفارش نمی شوند. عمدتا کارخانه ها در ساعات اداری و روزهای کاری پاسخگو هستند. تنوع بالای محصولات هم سبب می شود تا در انتخاب بهترین محصول سردرگم شوید. همچنین برای فروش به میزان کم از کارخانه نمی توان خرید کرد.

انواع خرما شکلاتی

نگران نباشید! در همین راستا برای رفاه حال مشتریان و سفارش سریع و آسان، لیست قیمت شکلات خرمایی را در اختیار شما قرار داده ایم. مدیران فروش مجموعه خرما آراد، نیز در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما خریداران هستند. ضمن اینکه می توانید قبل از خرید به صورت آزمایشی نمونه هم دریافت کنید.

شما می توانید با دریافت لیست محصولات، انواع خرما شکلاتی تولید شده را بشناسید. همچنین برای دریافت نمایندگی فروش خرما در شهر خود نیز اعلام آمادگی کنید.

 

جهت سفارش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما با مغز پسته

فروش خرما شکلاتی با مغز پسته تک نفره

خرما با مغز پسته و روکش شکلات، با طعم و کیفیت متفاوت تولید شد. این …

Call Now Buttonتماس بگیرید