خرما شکلاتی
چهارشنبه , اکتبر 27 2021
خانه / خرما مغزدار / صادرات خرما مغزدار با روکش شکلات ایرانی

صادرات خرما مغزدار با روکش شکلات ایرانی

صادرات خرما مغزدار  به سایر کشور های جهان با هدف گسترش و توسعه بازار خرما، از نوع برتر و ممتاز آن انجام می پذیرد. خرما مغزدار شکلاتی ایران توانسته با دیگر انواع مشابه در بازارهای جهانی رقابت نماید. تنوع بسته بندی خرما مغزدار ایرانی نیز یکی از امتیازهای فروش این محصول می باشد.

صادرات خرما مغزدار

برای انتخاب و خرید خرما مغزدار با کیفیت مناسب صادرات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ آیا صادرات خرما مغزدار شکلاتی نیاز به مجوزهای خاصی دارد؟

خرما مغزدار با روکش شکلات

خرماهای مغزدار با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شوند. ترکیبات اکثر خرماهای مغزدار از خرما کبکاب و خرما مضافتی تازه به همراه مغز بادام می باشد. همچنین برای روکش شکلات آن از پودر کاکائو مرغوب به همراه طعم دهنده های خوراکی استفاده می شود. تمام مراحل تولید این محصول توسط دستگاه های مکانیزه انجام می گیرد. پس از سورت و شستشوی خرمای تازه، محصول را در کارتن های مخصوص در سردخانه نگهداری می کنند. در طی مراحل تولید خرما وارد خط تولید شده و هسته آن خارج می گردد.

خرما مغزدار

سپس توسط دستگاه مغز بادام به جای هسته خرما قرار داده می شود. در نهایت برای تزیین خرما مغزدار از روکش شکلات استفاده می کنند. معمولا برای این منظور شکلات تلخ یا شکلات شیری به کار می رود. طعم دلچسب و کالری بالای خرما مغزدار شکلاتی سبب شده ورزشکاران و جوانان از جمله طرفداران این محصول باشند.

صادرات خرما مغزدار

خرماهای مغزدار با روکش شکلات به عنوان شاخصی مطمئن در روند های صادراتی به شمار می روند که اصلی ترین عامل آن را می توان در بخش جهانی بودن این محصول عنوان نمود. چرا که خرماهای مغزدار شکلاتی با قرار گرفتن در ردیف محصولات صادراتی ایران با بسته بندی مرغوب و با کیفیت سطح وسیعی از بافت های تجاری و سودآوری را شامل شده است. همین امر به عنوان نقطه ای مطمئن در حوزه های سودآوری به شمار خواهد رفت.

صادرات خرما مغزدار

برای انتخاب خرما مغزدار برای صادرات علاوه بر کیفیت محصول، نوع بسته بندی نیز تاثیرگذار می باشد. از این رو در زمان خرید خرما مغزدار به نوع بسته بندی و علامت بهداشت و استاندارد محصول توجه نمایید. از بین برندهای موجود، خرما شکلاتی دی و شکلات خرمایی تنگسیر از جمله محصولات صادراتی هستند. این دو برند آنالیز و مجوزهای لازم برای صادرات خرما مغزدار را دارا می باشند.

خرما مغزدار شکلاتی صادرات خرما مغزدار

معمولا کشورهایی همچون ترکیه، امارت متحده عربی و برخی کشورهای آسیایی جز بازارهای هدف صادرات خرما مغزدار می باشند. برای تهیه انواع خرمای مغزدار می توانید ضمن برقراری ارتباط با مسئول فروش مجموعه، از محصولات موجود نیز دیدن نمایید.

منبع: سایت drydates.ir

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

محصولات دلوکا

خرید انواع محصولات خرمایی دلوکا

انواع محصولات خرمایی با برندهای معتبر در این مرکز عرضه می شود. خرما شکلاتی، حبه …

Call Now Buttonتماس بگیرید