آخرین قیمت خرید خرما شکلاتی در ایران

قیمت خرید خرما شکلاتی معمولا بستگی به نوع کیفیت، برند تولیدکننده، روش عرضه و نوع بسته بندی آن دارد. در ایران با توجه به فصل برداشت خرما، در دو بازه زمانی شش ماهه اول و دوم سال با تغییر قیمت محصولات حاصل از خرما روبرو هستیم.

خرما شکلاتی مغزدار

شکلات خرما کاکائویی

خرمای مغزدار شکلاتی از جمله فراورده های خرمایی پرطرفدار است که جایگزین مناسبی برای قند و شکلات میباشد. زیرا در تهیه این محصول از میزان شکر و روغن کمتری استفاده شده و طعم شیرین آن بصورت طبیعی از خرماست. خرما شکلاتی معمولا در بسته بندی تک نفره توسط دستگاه پیلوپک اماده میشود. با توجه به بازار هدف در بسته های ۲۵۰، ۴۵۰ و یا کادویی قابل عرضه است. برای آشنایی با ترکیبات و طرز تهیه این محصول با ما همراه باشید.

طرز تهیه خرما شکلاتی

این محصول را با استفاده از خرما، مغز بادام و روکش شکلات طبیعی تهیه میکنند. خرمای استفاده شده معمولا رقم کبکاب، سایر و یا مضافتی دونم است که توسط دستگاه هسته آن خارج میگردد. سپس بعد از مغزگذاری خرما، آن را از تونل شکلات و سردکن عبور میدهند. تا روکشی از شکلات برروی خرمای مغزدار قرار گیرد.

این مرحله میتواند با افزودن طعم دهنده های خوراکی سبب تنوع خرما شکلاتی شود. تمامی مراحل آماده سازی و بسته بندی این محصول توسط دستگاه های مخصوص و بدون دخالت دست انجام میپذیرد. برای رسیدن به خرما شکلاتی میتوانید همین مراحل را به روش خانگی نیز انجام دهید. البته این روش برای تولید حجم بالا جوابگو نیست. بعلاوه زمان و هزینه بسیاری صرف خواهد شد.

قیمت خرما با روکش شکلات در ایران

کارخانه شکلات خرما

لیست قیمت خرماهای شکلاتی در ایران از طریق شبکه های اینترنتی و سایت ها قابل دریافت میباشد. شما میتوانید از طریق مجموعه ما این محصول را به صورت عمده خریداری کنید. ارسال محصولات از کارخانه انجام شده و هزینه حمل و نقل مقرون به صرفه تر میباشد.

روش هایی نیز برای خرید جزیی محصول وجود دارند ازجمله:

  1. خرید حضوری از قنادی های سطح شهر
  2. مراجعه به فروشگاه های اینترنتی
  3. ارسال از انبار با پیک در تهران

عوامل تعیین کننده قیمت خرما شکلاتی عبارتند از:

  1. نوع خرمای مورد استفاده
  2. برند تولید کننده خرما شکلاتی
  3. کیفیت محصول
  4. طعم انتخاب شده
  5. بازار هدف (داخلی یا صادرات)
  6. نحوه فروش عمده یا جزئی

لیست قیمت خرما شکلاتی را میتوانید از طریق ارتباط با کارشناس فروش مجموعه به صورت مستقیم دریافت کنید. قیمت طعمهای میوه ای متفاوت از انواع تلخ و قهوه میباشد. بدیهی است که نرخ فروش بازار داخلی متفاوت از صادرات خواهد بود. در نیمه دوم سال ۱۴۰۱، قیمت مصرف کننده هر کیلو خرما شکلاتی حاوی ۸۰ عدد شکلات تکنفره، از رنج ۲۱۸۰۰۰ تا ۲۲۳۰۰۰ تومان متغیر است.

قیمت خرید خرما شکلاتی به صورت عمده

خرید عمده محصولات خرمایی

فروش خرما شکلاتی در کشور به طور قابل توجهی در ایامی از سال افزایش می یابد. این محصول به دو روش جزئی و عمده در بازار عرضه میشود. یکی از راههای بسیار عالی خرید خرمای شکلاتی با قیمت مناسب به روش عمده از کارخانه است. توجه داشته باشید که قیمت خرید خرما شکلاتی با توجه به میزان سفارش، نوع خرید(عمده، جزئی) و بازار هدف به شما اعلام میگردد. بنابراین برای مقایسه با فروشندگان دیگر، این آیتم ها را در نظر بگیرید.

شما مشتریان میتوانید هر کجای ایران که هستید با برقراری ارتباط با مدیر فروش مجموعه، لیست فراورده های خرمایی را دریافت کنید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما