صادرات خرما شکلاتی بسته بندی به عمان

خرما شکلاتی بسته بندی را معمولا در پکهای تکنفره مشاهده کرده اید. ایده آل ترین نوع بسته بندی برای خرمایی با روکش شکلات. محصولی که بدلیل بسته بندی منحصر به فرد و طعم دلپذیرش سر از بازار عمان نیز درآورده است.

خرما شکلاتی بسته بندی

خرما شکلاتی بسته بندی

تجربه یک طعم به یادماندنی در بین محصولات خرما برای اکثر مصرف کنندگان لذت بخش و پراهمیت خواهد بود. از آنجایی که خرما یک میوه سرشار از ویتامین و مواد مغذی مفید میباشد، مصرف روزانه آن در سبد غذایی هر فرد توصیه میگردد. به همین دلیل تولیدکنندگان خرما برای سهولت در مصرف این میوه و ایجاد یک طعم متفاوت، در صدد تولید یک محصول ویزه بر پایه خرما برآمدند.

خرما مغزدار شکلاتی، یک محصول منحصر به فرد تهیه شده از بهترین مواد اولیه، که برای تمامی سنین قابل مصرف میباشد. یکی از مواردی که در تهیه این محصول مورد توجه قرار گرفته، بسته بندی تک عددی محصول است. برای مصرف یک نفره و راحتی حمل آن، بسته بندی ایده آلی به شمار میرود.

قیمت خرما شکلاتی بسته بندی، بر پایه نوع خرما و مغز استفاده شده در آن، متفاوت است. اما متناسب با بازار هدف و تقاضای مشتریان ارزش گذاری میشود. از این رو جهت فروش در بازار داخل و فروشگاه ها میتوانید خرما مغزدار شکلاتی را بصورت فله یا پک های موجود خریداری نمایید.

فروش خرما دانه ای بسته بندی مغزدار

یکی از اولویت های فروش در شرکتهای تولید کننده خرما، به دست آوردن رضایت مشتریان در روند خرید میباشد. برای این امر لازم است با توجه به تقاضای مشتری و بررسی نیاز بازار، برای ارتقای کیفیت محصول خود تلاش نمود. یکی از انواع فرآورده هایی که به تازگی توانسته در بازارهای داخلی و حتی خارجی، جایگاه ویژه ای به دست آورد، خرما مغزدار شکلاتی است.

این محصول با استفاده از خرمای تازه و مغز خشکبار بر پایه ی خواص فوق العاده آنها در کنار هم ترکیب شده است. استفاده از روکش شکلات تلخ و شیری سبب طعم دلنشین و دوچندان شدن انرژی این محصول میشود. بهترین خرما شکلاتی بسته بندی را میتوانید از کارخانجات جنوب ایران و نمایندگی های آنها در تهران تهیه نمایید. قیمت این محصول با توجه به کیفیت و تنوع بسته بندی آن، مناسب بوده و حتی برای شرکت های پخش در سراسر ایران، درصد تخفیف ویژه بهمراه اشانتیون در نظر گرفته میشود.

صادرات خرما شکلاتی تک نفره به عمان

 

صادرات خرما به عمان

آیا از بازار صادرات خرماهای مغزدار اطلاعی دارید؟ آیا به دنبال راهی برای تهیه آسان و سریع خرمای مغزدار با روکش شکلات هستید؟ شاید با نحوه درست کردن خرمای مغزدار بصورت سنتی آشنایی داشته باشید، اما آیا همیشه این روش ها جوابگو هستند؟ برای استفاده از یک خرمای خوش طعم که با مغز خشکبار و شکلات هم تزیین شده باشد، چه باید کرد؟

سوالاتی که ذهن هر مصرف کننده را به خود مشغول میکند. خرمای مغزدار با روکش شکلات میتواند یک میان وعده مقوی و یک گزینه مناسب برای تجارت در بازارهای صادراتی باشد. برای خرید و تهیه آسان این محصول میتوانید از طریق تماس با مدیر فروش مجموعه سفارش خود را دنبال نمایید.

در زندگی امروز کیفیت و سلامت محصولات ملاک مهمی برای انتخاب هستند. اغلب تنوع و کیفیت سبب به یاد ماندنی شدن و خرید همیشگی آن محصول خواهد شد. در میان محصولاتی که بر پایه خرما تهیه میشوند، انواع خرما شکلاتی بسته بندی توانسته اند از جایگاه ویژه ای در نزد مشتریان برخوردار گردند. مراکز تولید خرمای شکلاتی از هم اکنون آمادگی خود را برای پخش و صادرات انواع محصولات اعلام میدارند. این محصول به بازار کشورهای زیادی از جمله قطر، عمان، بلاروس، دبی و ارمنستان صادر شده است.

خرما شکلاتی با استفاده از بهترین خرماها و مغزهای مقوی در شرایط بهداشتی و با تکنولوژی روز دنیا تهیه گردیده است. بنابراین تمامی ایزوها و استانداردهای لازم برای ورود به یک کشور را دارد.  بسته بندی تک نفره این محصول خود برگ برنده ای برای رقابت در بازارهای جهانی میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما