مشاوره و سفارش

نوع درخواست(Required)
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرما شکلاتی

این محصول از خرمای تازه، مغز بادام و روکش شکلات به صورت مکانیزه تولید شده و دارای بسته بندی تک عددی و بهداشتی است. خرما مغزدار شکلاتی در طعم های شیری، قهوه، کاکائو، تلخ، موزی و توت فرنگی عرضه می شود. میان وعده ای مقوی و انرژی زا؛ ایده آل بازار داخلی و صادرات.

خرما مغزدار شکلاتی
فروش خرما حبه ای

حبه قند خرما

خرما حبه ای یا قند رژیمی خرما طی یک فرآیند طبیعی از خرما و رطب تازه بدون مواد افزودنی و مواد نگهدارنده تولید می شود. این محصول جایگزین مناسبی برای قند و شکر در رژیم غذایی بیماران دیابتی و سالمندان می باشد.

چیپس خرما

چیپس خرما جایگزین مناسبی برای قند و شکر است. این محصول از خرمای استعمرانِ تازه و به صورت مکانیزه و بهداشتی تولید می شود. خرمای قطعه شده، گزینه خوبی برای معرفی در بازارهای صادراتی می باشد.


شیره خرما

شیره خرما حاوی پروتئین، قند طبیعی، مواد معدنی و ویتامین هایی مانند B1، B2، B3 و B5 و همچنین A1 و C است. شیره خرما انتخابی ایده آل در وعده صبحانه است و برای افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند، یک خوراک سالم و لذیذ می باشد.

دمنوش هسته خرما

دمنوش هسته خرما سرشار از پتاسیم، منیزیم، مس و مواد معدنی می باشد. این محصول برای کنترل فشار خون، دفع سنگ کلیه، کمک به پاکسازی کبد، پایین آوردن قند خون و درمان ریزش مو بسیار مفید است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع فرآورده های خرمایی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطیواحد فروش آراد خرما

۰۹۱۳۳۴۰۸۹۳۸پاسخگویی اینترنتی

کلیکپیامرسان ایتا

Chocopalmانبار اصفهانکارخانه بوشهر

انبار اصفهان

ID@

انبار یزد

ID@

مجموعه آراد خرما

تجربه خرید و تجارت مطمئن