خرما شکلاتی
چهارشنبه , اکتبر 27 2021
خانه / خرما مغزدار / قیمت خرما مغزدار شکلاتی صادراتی

قیمت خرما مغزدار شکلاتی صادراتی

قیمت خرما مغزدار صادراتی در بازار تهران به نرخ درب کارخانه محاسبه می شود. خرما شکلاتی یکی از فرآورده های خرمایی با کیفیت می باشد. ماندگاری و تنوع خرما مغزدار شکلاتی سبب استقبال محصول در بازار صادرات شده است. برای خرید عمده انواع خرما مغزدار شکلاتی با قیمت روز پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

خرما مغزدار شکلاتی

خرما مغزدار شکلاتی

تولید خرماهای مغزدار با روکش شکلات چندی است که در کارخانه های تولید خرما با جدیت انجام می گیرد. استقبال مشتریان از این محصول در بازار داخل و همچنین صادرات چشمگیر بوده است. خرما مغزدار محصولی پرکاربرد در صنعت غذایی است. این فرآورده در جهت مصرف در میان وعده ها، مجالس و صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل فرصتی را فراهم ساخته ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز شما را با قیمتی مناسب عرضه نماییم.

قیمت خرما مغزدار

ارائه محصول با کیفیت به همراه قیمت مناسب سبب شده تا مشتریان بیشتری با ما همکاری نمایند. همچنین بسته بندی متفاوت و استاندارد این فرآورده خرمایی مناسب برای واردات به سایر کشورها می باشد. صادرات خرما مغزدار شکلاتی به اکثر کشورهای عربی و اروپایی رایج است. جهت خرید انواع خرما مغزدار مورد نیاز خود با صرف کمترین زمان و انرژی می توانید محصول مورد نیاز را تهیه کنید. کافی است در جهت تحقق این امر اقدام به برقراری ارتباط و ثبت سفارش نمایید.

قیمت خرما مغزدار

ترکیبات خرما شکلاتی شامل خرمای تازه و مغز بادام میباشد. تهیه مواد اولیه با کیفیت، اهمیت بالایی دارد. بنابراین همین امر در قیمت نهایی محصول مداخله دارد. تهیه خرمای تازه کبکاب و سایر بهمراه مغز بادام با کیفیت و شیرین همگی در نرخ خرما شکلاتی دخیل هستند.

قیمت خرما شکلاتی

از این رو سعی شده است ضمن حفظ کیفیت محصول، قیمت ارائه شده به مشتریان مقرون به صرفه باشد. برای خرید عمده و سفارشات کلی درصد تخفیف نیز در نظر گرفته شده است. قیمت خرما مغزدار با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی تعیین می گردد. در لیست زیر می توانید قیمت انواع خرما مغزدار شکلاتی را مشاهده نمایید.

قیمت خرما شکلاتی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

محصولات دلوکا

خرید انواع محصولات خرمایی دلوکا

انواع محصولات خرمایی با برندهای معتبر در این مرکز عرضه می شود. خرما شکلاتی، حبه …

Call Now Buttonتماس بگیرید